+ Yorum Gönder
Eğlence ve Muhabbet ve Forumda Başlığı Olmayan Konular Forumunda Romantik Sevgililer Günü Hediyesi Fikirleri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Romantik Sevgililer Günü Hediyesi Fikirleri
  Romantik Sevgililer Günü Hediyesi Fikirleri

  romantik-sevgili.jpg

  Sevgililer günü çiftlerin el ele tutuştukları, sevgiyle öpüştükleri, güzel bir akşam yemeği ile sevgilerinin keyfine bir kez daha vardıkları bir gün olarak genellenebilir. Ancak her yıl aynı şeyleri yapmak rutin haline geleceği için cazibesini yitirebilir. Bu yıl farklı bir şeyler yapmak için tam zamanı. Bazı romantik sevgililer günü hediyeleri fikirlerine bir göz atalım.

  Bugün Farklı Olsun

  Özellikle evli ve çocuklu çiftler yoğun iş temposundan, çocukların bakımından ve okula hazırlanmasından, sonra okuldan gelen çocukların beslenmesinden uyumasına kadar geçen süreç içinde kendilerine yeterince zaman ayıramamaktadır. Yine de bu kargaşa içinde kendiniz için yapabileceğiniz bir şeyler var. Çocuklar uyuduktan sonra yatak odanızı süsleyebilir ve eşinizi şaşırtabilirsiniz. Mumlar ve güzel kokulu tütsüler ile günün size kalan bir kaç saatinde keyifli bir gece geçirebilirsiniz. Hatta günün yorgunluğunu atması için eşinize hoş kokulu yağlarla bir masaj yapmanız onun için en güzel ve romantik sevgililer günü hediyesi olabilir.

  Dışarısı Yerine Ev
  Bu sene sevgililer gününde dışarı çıkmak yerine eşinizle romantik filmleri, en sevdiğiniz romantik komedi filmlerini koltuğunuzda patlamış mısır eşliğinde seyretmeye ne dersiniz? Film seçimi için imdb’nin romantik filmler sıralamasına bir göz atabilirsiniz.

  Geceyi Beklemeyin

  Sevgililer günü kutlaması için sevgilinizle bir araya geleceğiniz akşam saatlerini beklemeye gerek yok. Gün içinde ona göndereceğiniz romantik e-Mailler ve kısa mesajlar akşam için hazırlık olacağı gibi tüm günün ona özel olduğunu daha iyi hissetmesini sağlayacaktır. Şiirler, romantik resimler, fotoğraf albümünüzden seçtikleriniz ile gün boyu sevgilinize keyifli anlar yaşatabilirsiniz.

  Romantik sevgililer günü hediyeleri tabii ki yukarıda saydıklarımız ile sınırlı değil. Fotoğraflarınızdan bir kolaj hazırlayabilir, ilk tanıştığınız günü tekrar canlandırabilir, değişiklik olarak siz yemek yapabilir, hafta sonu turuna çıkabilirsiniz. Tüm bunlar çift olarak nelerden keyif aldığınıza ve hayal gücünüze bağlı.

  Size ve sevgilinize mutlu ve romantik bir sevgililer günü diliyoruz.
 2. ÖZGEN
  Üye

  Sevgililer günü için illaki herhangi bir şey almaya gerek yok. Sevgililerin duygularına hitap edecek ve unutulmayacak özel bir gün ayrılarak da güzel bir hediye verilebilir.
+ Yorum Gönder