+ Yorum Gönder
Eğlence ve Muhabbet ve Forumda Başlığı Olmayan Konular Forumunda Mutlu olmanın yolları Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Mutlu olmanın yolları
  Mutlu olmanın yolları


  mutluolmannsrlarneler.jpg
  Sizce mutlu olmak için çok özel çabalarmı gerekli yada imkansız olan hayaller kurmak mı elbetteki bunlar olmadanda mutlu olmanın çok kolay yolları olsa gerek yazımızda sizlere Mutlu Olmak İçin küçük sırlar vereceğiz dikkate alırsanız bu uzman görüşlerini sizlerde mutlu olmanın hiçde zor olmadığını göreceksiniz. Mutlu Ve sağlıklı Günler
  -Mutlu olmak için, önce kendinizi sevin. Aynaya bakın, yüzünüzün her bir parçasına dokunun ve size ait olduğu için onu benimseyin , ona özen gösterin.

  -En iyi yanlarınızı bir kağıda yazın ve dolabınızın üstüne veya yatak odanızın kapısının arkasına asın. Kendi değerinizin ne olduğunu hiç unutmayın.

  -Egonuzu da o kapının arkasında bırakın. Herkes , sizin gibi bir insan, ondan üstün olduğunuzu düşündüren şeylerin maddi gücünüze dayalı olmadığından emin olun.

  -Sizin kendinize verdiğiniz değer ne ise ; karşınızdakinin gözünde açılış notunuz da o olur.Artık o sizi tanıdıkça onun üzerine ekleyecektir.Eksilmesine izin vermeyin.Çünkü siz kendi değerini bilen, ona sahip çıkansınızdır artık.

  -Amacınıza giden yolu hedeflere bölün.Her bir hedefinize ulaşmak için sadece arzulamayın isteyin ve yapın.Çabalayıp da yapamadığınıza üzülmeyin.

  -Yüzünüz hep gülsün.İçiniz de sevgiyle çoşsun.Hayatın bizim veya sevdiklerimiz için hangi aralıkta son bulacağını bilmiyoruz.Birine bağırmadan, kalbini kırmadan veya surat asmadan önce bir kez daha düşünün.

  -Keşkelerinize bir hoşçakal deyin.Su akar ve yatağını bulur.Elinizde olmayan için üzülmek yerine şu an avuçlarınızda olana odaklanın.

  -Hayatımız bir yandan da büyük bir enerji kaynağı.Geçmişte de yaşayarak enerjinizi boşa harcamayın.Enerjinizi bugüne harcayın.Çünkü siz bugün, şu an içinde bulunduğunuz anda yaşıyorsunuz.Bir saniye sonra belki siz de , takılıp kaldığınız geçmiş olabilirsiniz.

  -Çok sevin ama kimseyi de sevginizle boğmayın.Sevginizi göstermenin başka yollarını da bulun.Eşinizin veya sevdiğinizin yanından geçerken elinizi hafifçe omuzuna dokundurmak veya ensesini okşamak, o akşam hiç aklında olmayan çok sevdiği yemeği yapmak , bir dilim kekin üzerine bir mum koyup dilek tutup üflemesini istemek , elmalı şeker alıp ağzını tatlandırmak , gönlüne dokunmak.

  -Gözlerinizin içi de gülsün, o güzel ağızınızın güldüğü gibi.Gülün hep gülümseyin.Hayat ne güzel olurmuş göreceksiniz.Sevdiklerinizi sadece bir gülümseme ile nasıl mutlu edeceksiniz görecek ve çok şaşıracaksınız
 2. ÖZGEN
  Üye

  Mutlu olmak, bazen küçük bir isteği, düşünceyi, duyguyu yerine getirmek bazen de sevdiğimiz bir insanı sevindirerek mutluluğunu görmek olabilir. bu kişiden kişiye değişmektedir.
+ Yorum Gönder