+ Yorum Gönder
Eğlence ve Muhabbet ve Forumda Başlığı Olmayan Konular Forumunda Hangi erkeklerle evlenilmez Mehmet Coşkundeniz Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Hangi erkeklerle evlenilmez Mehmet Coşkundeniz
  HANGİ ERKEKLERLE EVLENİLMEZ?

  1- Bugüne kadar hayatına giren tüm kadınlardan farklı olduğunuzu söyleyen ama size bunu hissettirmeyen bir erkekle asla evlenmeyin. Genellikle hayatına giren tüm kadınlara aynısını söylemiştir. Çünkü zaten amacı sizinle evlenmek değil, bu tür sözlerle sizi etkilemektir.

  2- Annesine, babasına danışmadan üzerine gömlek bile alamayan, yaşı 30’u aşmış olduğu halde onlardan izinsiz dışarı adım atmayan, kendi işi gücü varken bile ailesiyle oturmaya devam eden, yalnız otursa da ailesinin yaşadığı mahalleden ayrılamayan erkeği hayatınızdan uzak tutunuz.

  3- Kendini övme konusunu abartan, her ortamda “Ben şöyleyim, ben böyleyim” diyen, hatta bir takım iddialarla bunu kanıtlamaya çalışan, yapamayacağı şeyler için dahi kendini ortaya atan erkekler tehlikelidir, biliniz. Bu erkekler egolarının esiridir ve asla değişmeyecektir.

  4- Arkadaşlarından ayrılmayan, sizinle ayda bir kere yalnız çıkıyorsa, arkadaşlarıyla 5-6 kez çıkan, ‘erkek’ muhabbe tini fazla önemseyen hatta onlarsız hiçbir şey yapamayan erkekler, bırakın bulundukları yerde kalsın. Tabii evlendiğinizde ‘sürü’ halinde yaşamak istemiyorsanız

  5- Her hareketinizi eleştiren, yaptığınız hiçbir şeyi beğenmeyen, başkalarının önünde sizi küçük düşürmekten çekinmeyen, yeteneklerinizi, başarılarınızı küçümseyen erkekler ömre zarardır. Böyle bir erkekle evlenirseniz özgüveninizi kaybedeceğinize bahse girerim.

  6- Kıskançlık konusunda saçma sapan takıntıları olan, yapacağınız her şey için kendisinden izin alınmasını isteyen, giyiminize, sosyal çevrenize hatta ailenizle ilişkilere kadar karışan erkeğin cehennem zebanisinden farkı yoktur. “Beni seviyor da kıskanıyor” demeyin, yol yakınken kendinizi kurtarın.

  7- İlişki sorumluluğunu taşıyamayan, özel günleri unutan, birlikteliğinizde çaba gösterme işini sadece size bırakan, sevgisini göstermeyen ve dile getirmeyen erkek değil evlenilecek, flört edilecek erkek bile değildir. Bu tür erkekleri kendi başlarına bırakmakta fayda vardır.

  8- Zıt kutuplar birbirini aşıkken çeker. Aşkın kimyası da bir süre sonra biter. Bu durumda aranması gereken şey uyumdur. Farklı zevkleri olan, sizin zevklerinize saygı göstermeyen, örneğin hep kendi sevdiği filmlere gidilmesini isteyen, evde televizyon kumandasını elinden düşürmeyen erkekleri de hemen terk edin.

  9- Her erkek biraz çocuktur ama bunu abartan, sizden kendisine ‘annelik’ yapmanızı isteyen, daha da ileri gidip her hareketinizi annesiyle karşılaştıran, annesine toz kondurmayacağı için de hep sizi haksız bulan erkeği annesinin yanına gönderin, orada kalsın.

  10- Çapkınlık konusunda ders verecek kadar ilerlemiş, yanınızda siz varken bile başka kadınlara bakmaktan çekinmeyen, konuşurken gözlerinizin içine bakamayan, yalan söylemeyi ve yalanı ortaya çıkınca da özür dilemeyi alışkanlık haline getirmiş erkeği mümkünse başka kıtaya gönderin.
 2. DİLAN
  Üye

  İster kadın olsun ister erkek olsun herkesin kendine özgü farklı düşünce ve karakterleri vardır. Bazen insanların huylarını olduğu gibi kabullenmek gerekir. Bazen de abartılı olan huyları kabullenmek zor olduğundan taşıyamayacak olan kişi birlikteliğini sürdüremez.
+ Yorum Gönder