+ Yorum Gönder
Eğlence ve Muhabbet ve Forumda Başlığı Olmayan Konular Forumunda buzullarda bulunan dev insan iskeleti Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  buzullarda bulunan dev insan iskeleti
  BUZULLARDAKİ DEV İNSAN İSKELETİ HAKKINDA KISACA ÖZET

  iskelet bulundu.jpg

  Tarih boyunca bir kısmı söylenti, bir kısmı hile ile yapılan bazı yalanlar o kadar hızlı yayıldı ki bütün dünyada karmaşaya neden oldu.
  Dünyanın en saygın ve ünlü dergisi olan National Geographic bile bu yalanların kurbanı oldu.

  2002 yılında Hindistan'da çıkan bir söylentide bir arkeolog ekibinin Hindistan'ın mitolojik destan kahramanı Mahabharatha'nın yerini bulduğu belirtildi.

  2004 yılında Mahabharatha'nın dev iskeletine ulaşıldığı bilgisi geldi. Hindistan'da bulunan National Geographic'in yerel ekibinin ordu desteği ile olay yerine ulaştığı açıklandı.Daha sonra bu ekip tarafından çekildiği açıklanan 13 metre uzunluğunda dev bir insan iskeletinin fotoğrafları ortaya çıktı. National Geographic büyük bir heyacanla ekibinden gelen fotoğrafları haber yaptı.

  Fotoğrafların yayınlanması dünyayı heyacanlandırdı.Pek çok haber ajansları bu gelişmeyi flaş olarak duyurdu.

  Kiliselerde bu boyuttaki insanların varlığının anlatıldığı bölümler gözyaşları içinde okundu. Ortaya çıkan bu fotoğrafların İncil'in haklılığını gösterdiğine dair pek çok televizyon programı yapıldı.

  İş çığrından çıkınca gerçek te ortaya çıktı.

  Fotoğrafların sahte olduğu açıklandı.Hindu Ses Editör P. Deivamuthu National Geographic için hazırladığı bu haberin tamamen yalan olduğunu kabul etti.Fotoğrafları bir digital fotoğrafçı ile birlikte hazırladıklarını kabul eden editör, olayın bu kadar büyüyeceğini tahmin etmediklerini belirtti.Onların bu açıklamasına rağmen dünyada pek çok kişi hala bu olayın doğru olduğuna inanıyor.

  İkinci büyük yalan bir film ile birlikte geldi.

  Yarı belgesel türünde çekilen The Orion Conspiracy filminde denizin altında bir uzay aracına rastlanıldığı ve bunun deniz kuvvetleri tarafından yukarı çıkarılarak merkeze götürüldüğü anlatılıyor.

  Filmde kullanılan fotoğrafların gizlice elde edildiği belirtilerek bu aracın nasıl yukarı çıkarıldığı hatta uzaylılara ait aracın şemasının ve iç kısmının şekilleri konusunda en ince ayrıntılar verildi.50 yıl önce çekilen ve ısrarla burada kullanılan görüntü ve fotoğraflar tamamen gerçektir ve hiçbir kurgu yoktur açıklamasına rağmen görüntülerin tamamı yalan çıktı.

  Filmden sonra ortalık karışınca Deniz Kuvetleri belgelerle böyle bir olayın olmadığı bildirdi.

  HABERVİTRİNİ/ÖZEL
 2. DİLAN
  Üye

  Bu resim eski insanların boy uzunluğunun günümüzdeki insanlardan daha uzun olduğu söylemini tescillemektedir. Kesinlik kazanmayan bu söylemler bu kafatası ile kesinleşmiş olmaktadır.
+ Yorum Gönder


buzullarda bulunan insan,  gigantes de la india