+ Yorum Gönder
Eğlence ve Muhabbet ve Forumda Başlığı Olmayan Konular Forumunda ilizyon numaraları nasıl yapılır Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Dr Zeynep
  Bayan Üye

  ilizyon numaraları nasıl yapılır
  İLİZYON NUMARALARI HAKKINDA BİLGİ

  Nerede kadın var, orada sihir vardır.’ demişti Ntozake Shange. Dünyadaki birçok kadın sihrin olduğunu düşünmektedir. Bu da barda veya kokteyllerde onlarla arandaki buzları kırabilmek için bir yöntemdir. Bu yüzden size 4 küçük numara öğretiyoruz.

  ilizyon-numaralar-nas-l-yap-l-r.jpg


  Kandırmaca 1: Ve zarf’ya gidiyor.

  Bu hile biraz hazırlık gerektiriyor. Bu yılın iki katını bir kağıda yazın. Mesela şuan 2009’dayız kağıda 4018 yazın. Bunu yazdıktan sonra onu düz bir zarfa koyun ve kapatın. Sonra beğendiğiniz bir kadın seçin ve ona 4 sayıyı bir .kağıda yazmasını söyleyin:

  1)Doğduğu yıl (bu ise çıtır olup olmadığını gösterecektir).
  2)Hayatındaki önemli bir olayın yılı. Bu ilk öpüşmesinden okuldan mezun olduğu tarihe kadar her şey olabilir.
  3)Bu özel olaydan sonra geçen zaman.
  4)Ve yaşı

  Bu 4 bilgiyi yazdıktan sonra toplamasını söyleyin. Tabii toplarken ona yardımcı olun. Sayıları topladığı zaman, ona zarfı açmasını ve içindeki kağıda bakmasını söyleyin. İnanılmaz toplanan sayı ile sizin daha önce kağıda yazdığınız sayı aynı.

  Gerekenler

  Bir kağıt
  1 kalem
  1 zarf

  Sır: 4 rakam tesadüfen seçilmiş gibi görünse de, her zaman aynı toplamı verecektir.


  Kandırmaca 2: İyi tahmin

  Bir grup kadına yaklaşın ve onlara 10 ünlü ismi sorun. Ünlüler yaşayanlardan (Teoman), ölenlerden (Barış Manço) veya yaşayan ölülerden (Mazhar Alanson) olabilir. Bütün söylenenleri farklı kağıtlara yazınız, kağıtları ikiye katlayıp şapka veya kavanoza da koyabilirsiniz. Sonra başka bir kağıda isimlerden birini yazın ve boş zarfa yerleştirip kapatın. Bir kadından şapkadan bir isim seçmesini ve yüksek sesle okumasını isteyin. Başka bir kadından ise zarfa yazdığınız ismi sesli okumasını isteyin. Şansa bakın iki isimde aynı çıktı.

  Gerekenler

  11 kart
  1 kalem
  1 şapka

  Sır: Katılanlar 10 ayrı isim söylemesine rağmen siz 10 kağıda da aynı ismi yazın. Ve olay tahmin etmeye gelince, o kağıda da aynı ismi yazın. Yalanınız açığa çıkmasın diye performans sonrası kağıtları hemen yok edin.

  Kandırmaca 3: Zar teklifi

  Bir gönüllü seçmeden önce, elinize bir kitap alın ve 14. sayfada yazan ilk kelimeyi kağıda yazın ve zarfa koyun. Şimdi hazırsınız. Seçtiğiniz kişiye sizin çok iyi bir mentalizm beceriniz olduğunu söyleyin. Eğer sizinle konuşmaya devam ederse, ona zar atmasını söyleyin. Ve zarın altındaki ve üstündeki sayıları toplamasını sonra ona kitabı uzatın ve zarların toplamının olduğu sayfanın (yani 14) ilk kelimesini okumasını söyleyin. Sonra elinizdeki zarfı ona uzatın ve içinde yazan kelimeyi yüksek sesle okumasını söyleyin. Kelimeler yanıt olacaktır.

  Gerekenler

  1 zarf
  1 kağıt
  1 çift zar
  1 kitap

  Sır: Bir çift zarın alt ve üst sayılarının toplamı her zaman 14'tür.


  Kandırmaca 4: Danimarka

  Danimarka en kolay ve en inandırıcı hilelerden biridir. Bir gönüllü bulun, mümkünse IQ'su göğüs ölçüsünden büyük olsun. Ve ona aşağıdaki adımları yaptırın.

  1)1'den 10'a kadar bir sayı tutun
  2)Onu 9 ile çarpın, sonuç 2 haneli ise, onları toplayın
  3)Sayıdan 4 çıkarın
  4)Bulduğunuz sayının alfabede hangi harfe denk geldiğini bulun. Örneğin 1=a veya 2=b gibi.
  5)Bu harf ile başlayan bir ülke düşünün

  Karşınızdaki hesaplamalarını yaptıktan sonra, hayır Danimarka’yı düşünmüş olamazsınız deyin.

  Gerekenler: hiçbir şey

  Sır: Eğer hesaplamaları doğru yaptıysa, ülke için gönüllünüz daima Danimarka’yı seçecektir.


  Sihir gerçekten yeni partnerinizle tanışmak için güzel bir sebep olabilir.
 2. DİLAN
  Üye

  İnsanlar geçmişten beri farklı güçleri olmasını bazı şeyleri kontrol edebilmeyi istemiş ve bu tür şeyleri merak etmişlerdir. Günümüzde eskisinden daha çok merak konusu haline gelmiştir.
+ Yorum Gönder