+ Yorum Gönder
Eğlence ve Muhabbet ve Forumda Başlığı Olmayan Konular Forumunda Peygamber efendimize hakaret eden film Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Dr Zeynep
  Bayan Üye

  Peygamber efendimize hakaret eden film
  PEYGAMBER EFENDİMİZE HAKARET EDEN FİLM İLE İLGİLİ BİLGİ

  Peygambere hakaret eden film türkçe dublaj, Peygamberimize hakaret eden filmi türkçe altyazı izleme mümkün mü? Sevgli arkadaşlar Peygambere hakaret eden film “müslümanların masumiyeti türkçe dublaj” formatı bulunmamaktadır. Amerika ve İsrail’in destekleriyle yayınlanan filmin ilk tercümesi Arapçadır. Maksat belli, açıklamaya gerek var mı?


  Peygamber efendimize hakaret eden film.jpg

  Peygamber Efendimiz’e (s.a.v.) hakaret eden filmin yapımcısında küstahça sözler sosyal medyada hızla yayıldı. Haber sitelerine de yansıyan bilgide yapımcı filmi “İsrail için yaptığını” açıkça dile getirmişti. Sonrasında ilavelerde bulunduğu bu sözlerine “Böyle bir filmi çekmekten hiç pişman değilim” şeklinde küstajça ifadelerle devam etmişti.

  Kullanıcı Yorumları farkıyla bu başlık altında “Peygambere hakaret eden filmi kim neden yayınladı” sorusuna verilen cevapları paylaşacağız. Filmin türkçe dublajı ve türkçe altyazı desteği olmadığından da filmi paylaşamıyoruz.


  TV-8′de yayınlanan programda Müslümanların Masumiyeti filmi ele alındı. Bu filmi kimler çekti ve nasıl yayınladı? Youtube’a kim yayınladı şeklindeki soruların cevapları bu videolarda yer almaktadır. Aşağıda Aktif Haber programının 2.bölümünü seyredebilirsiniz. Ayrıca konu hakkındaki yorumlarınızı bu başlık altında paylaşabilirsiniz

  Peygambere Hakaret Eden Film, Müslümanların Masumiyeti Filmi Haberleri ve Yorumları

  Bir önceki yazımız olan Fransa'dan Peygamber Efendimiz'e Hakaret! başlıklı makalemizde Fransa Peygambere Karikatür Terbiyesizliği ve Fransa'nın Hazreti Muhammed Karikatürü (s.a.v.) hakkında bilgiler verilmektedir. Bu yazımızda işinize yarayabilir.

  Benzer Kullanıcı Yorumları:

  •peygamberimize hakaret eden film (2829)
  •peygambere hakaret eden film (2411)
  •peygamber efendimize hakaret eden karikatür (440)
  •peygamberimize hakaret eden film izle (79)
  •peygamberimize hakaret eden film altyazılı (46)
 2. ÖZGEN
  Üye

  Peygamber efendimiz başta Allah olmak üzere arkasında onu savunan ve tepkisini koyan milyonlarca Müslüman vardır. karikatürünü çizen kişinin elinin taşlaştığı tesadüf olamaz.
 3. Ziyaretçi
  Bunu yapanlar namus suzdur devletin bütün yetkili leri derhal araştırma yapmalıdır dinimizin ayak altına peygamber efendimizin asagilanmasina asla izin vermiyor rum
 4. Ziyaretçi
  Peygamber Efendimiz ze bu aşağı lık yapanlar mutlaka Araş tirin ma lı devlet yetkilileri bu olaya karşı koymalı dır

+ Yorum Gönder


peygamber efendimize hakaret eden film,  peygamber efendimize hakaret eden karikatürler,  peygamberimize hakaret eden film,  peygamber efendimize hakaret filmi,  peygamberimize hakaret eden film türkçe dublaj,  hz muhammed sav hakaret eden film