+ Yorum Gönder
Slayt ve Ciddi Konular ve Garip olaylar Forumunda Kutsal Kase’nin yeri bulundu mu Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Kutsal Kase’nin yeri bulundu mu
  Kutsal Kase’nin yeri bulundu mu


  Kutsal Kase’.jpg


  İngiliz şifre uzmanları, Staffordshire bölgesindeki küçük bir anıtın üzerinde bulunan esrarengiz yazıttan yola çıkarak İsa’nın ‘Kutsal Kase’sinin yerini belirlediklerini iddia ettiler.
  İkinci Dünya Savaşı’nda Almanların şifreleme makinesi ‘Enigma’yı çözen Bletchley Park adlı merkezde görevli uzmanların bu keşfi yakında açıklamaları bekleniyor.

  İngiliz uzmanlar, Staffordshire bölgesinde bulunan ‘Çobanın Anıtı’nın üzerindeki harflerin sırrını çözebilmek için mayıs ayından beri çalışıyor. Anıtın üzerinde ‘D OUOSVAVV M’ harfleri bulunuyor ve bu harflerin taşıdığı gizin insanları Kutsal Kase’nin yerine götüreceğine inanılıyor. Yaklaşık altı aydır bu harflerin sırrını çözmeye çalışan Bletchley Park’ın şifre kırıcılarının 250 yıllık gizi çözdüğü düşünülüyor. Anıtın bulunduğu bölge, turist akınına uğrarken, dünyanın dört bir yanından deneyimli ve deneyimsiz şifre çözücüler de bu şifreyi çözebilmek için uğraşıyor.
 2. Hakim
  Devamlı Üye

  kutsal sayılan kassenin bulunması bu inanca inan kişileri sevindiren nir durumdur yalnız bu inanca inanmayan kişiler için hiç bir şey fark etmemiş durumdadır.
+ Yorum Gönder