+ Yorum Gönder
Slayt ve Ciddi Konular ve Garip olaylar Forumunda Bonzai Nedir ve Zararları Nelerdir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizliyara
  FoRuMaciL Security

  Bonzai Nedir ve Zararları Nelerdir
  Bonzai Nedir ve Zararları Nelerdir..

  Bonzai Nedir.png


  bon (tabak), sai (ağaç) kelimelerinden oluşan bonsai kelimesi, tabak ya da taş üzerinde yetiştirilen, minyatürilize edilmiş ağaçları ifade eder. türkçeye bonzai olarak geçmiştir…

  Bundan 3 4 yıl önce piyasada olmayan bu uyusturucu madde son zamanlarda ülkemizde ve dünyada hızla yayılmaktadır. Herkez buna yönelmektedir. Çok tehlikeli olan bu uyusturucu tek seferde bile ölüm riski oluşturabiliyor ve öldürüyor. Örneklerini belki görmüş ve ya duymussunuzdur. Tek bir duman bile öldürebilir ölüm riski vardır zamanın en tehlikeli uyusturucuları arasındadır. Kullanıldığı zaman terleme ağız kuruluğu Bad trip Yani ölüm tribide denir buna ölüm tribine girildiği zaman ölüm riski % 99 dur bir anda korku dunyadan baska bir yere gidiş halisülayon görme öldüğünü ve yahut ölüceğini düsünme düşüncesi kullanan gençleri kalp krizi geçirip o anda ölümüne neden olabiliyor.. Eğer canınızı seviyorsanız bir kere dahi olsa içmenizi tavsiye etmem. Mutluluk yerine mutsuzluk tedirginlik uyusukluk veren bir maddedir. Hiç uğruna böyle şeylere bulaşmaya gerek yok!

  En çok ölüm getiren maddelerin arasında yer alan bonzai adlı ölüm tuzağını son kez ismini duyun ve unutun hayatınızda bu ismi duymamış olun ve unutun gitsin..


  Alıntı

  ibrahimfirat.net 2. Gizliyara
  FoRuMaciL Security

  Bonzai'nin zararları genel olarak şu şekilde sıralanabilir,

  1- Kan basıncında hızlı artış ve nabız yükselmesi
  2- Şiddetli ağız kuruluğu
  3- Göz kızarıklığı
  4- Halüsülasyon hayal görme
  5- Açlık hissi
  6- Ortam seçememe, nerede olduğunu hatırlayamama
  7- Geçici körlük
  8- Geçici felç durumu
+ Yorum Gönder