+ Yorum Gönder
Slayt ve Ciddi Konular ve Garip olaylar Forumunda 17 Ağustos 1999 depreminde yaşanan gizemli ve ilginç olaylar Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Çilek
  Devamlı Üye

  17 Ağustos 1999 depreminde yaşanan gizemli ve ilginç olaylar
  17 Ağustos 1999 depreminde yaşanan gizemli ve ilginç olaylar


  v4v.jpg


  1999 Gölcük depreminden sonra ortalıkta bir sürü esrarengiz olaylar anlatılmakta.Ne kadar doğru bu söylenenler bilinmez ama hayret edilmeyecek türden de değil bu anlatılanlar nitekim 5. olaya ben de şahidim.

  OLAY-1 O gece bayanın birisi doğum için eşiyle beraber bir taksiyle hastahaneye gidiyorlarmış.Taksi tam Eyüp şehitliğinden geçerken doğum sancıları tutan bayan kafasını sağa sola çevirmeye başlamış.İşte tam bu sırada bayanın gözü şehitliğe ilişmiş.Bayan gördüğü manzara karşısında dona kalmış.Bütün şehitler kabirlerinden kalkmış elleri semada dua ediyorlarmış.
  OLAY-2 Aynı saatlerde Eyüp Sultan Camisinin önünde taksicilik yapan bazı kişilerin anlattıklarıda insanı hayretler içerisinde bırakıyor.
  -Taksinin içerisinde oturmuş müşteri bekliyordum.Gözüm birden Cami'nin duvarına ilişti.Duvarları nurdan varlıklar kaplamış tutuyorlardı.Mezarlıklarda yatanlar kalkmış hep beraber dua ediyorlardı.
  OLAY-3 Enkazdan 4 gün donra çıkan bir çocuğa su ikram etmişler.Çocuk;
  -Su ve yemek ihtiyacım yok.Yaşlı bir amca bana suda yemekte verdi.
  OLAY-4 Denizden çok büyük bir ateş topu yükselmiş.
  OLAY-5 O gece yıldızlar bir başkaymış.Çoğu insanın anlattığı - sanki elimi uzatsam yıldızları tutacak gibiydim.
 2. Ziyaretçi

  çok garip değil bence yıldızları her zaman tutacak gibi oluruz ,depremden sonra çocuğu kurtaran biri vermiş olabilir,kadının gördükleri o anki durumun dan kaynaklanıyor olabilir,taksicilerin anlattıkları korkutmak için olabilir
 3. Ziyaretçi
  ve o gece gökyüzü kıpkırmızıymış derhanedeki hocamız anlattı
+ Yorum Gönder


esrarengiz olaylar,  1999 depreminde yaşanan ilginç olaylar,  ilginç olaylar,  gizemli,  gizemli resimler,  van depreminde yaşanan ilginç olaylar