+ Yorum Gönder
Kadın Forumu ve Gebelik ve Annelik Forumunda Acıbadem Bursa hastanesi Tüp bebek Merkezi Telefon Adres Konusunu Okuyorsunuz..
 1. HARBİKIZ
  Moderator

  Acıbadem Bursa hastanesi Tüp bebek Merkezi Telefon Adres
  Acı badem bursa hastanesi tüp bebek merkezi bu tüp bebek merkezi son derece işlek bir şekilde çalışmaktadır bunun yanın da bir çok başarıya imza atmıştır.


  Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Sümer Sok 1 Nilüfer 16110 Bursa
  Tel: (224) 270 44 44 / Fax: (224) 270 44 40
  Şehir Merkezi’nden gelinirse
  Bursa İzmiryolu’na giriniz. Orhaneli Kavşağı’nı geçiniz. Sağ taraftan Fatih Sultan Mehmet Bulvarı bağlantı yoluna girerek Fatih Sultan Mehmet Bulvarı’na giriniz. İlk trafik lambalarından sola dönünüz.
  Görükle-İzmir Yolu üzerinden gelinirse
  Küçük Sanayi Kavşağını geçiniz. Sağ tarafta Fatih Sultan Mehmet Bulvarı köprüsü bağlantı yoluna girirniz. Fatih Sultan Mehmet Bulvarı’na girdikten sonra ilk trafik lambalarından sola dönünüz.
  Mudanya Yolu üzerinden gelinirse
  Esentepe Kavşağı’ndan geçiniz Fatih Sultan Mehmet Bulvarı bağlantı yoluna giriniz. Fatih Sultan Mehmet Bulvarı üzerinde bulunan üçüncü trafik ışıklarından sağa dönünüz.
  Yalova Yolu üzerinden gelinirse
  Yalova Bursa yolu üzerinden çevre yoluna giriniz. Çevre yolu bitiminden İzmir Yolu’na giriniz. Carrefoursa’yı geçiniz. Orhaneli Kavşağı’nı geçiniz. Sağ taraftan Fatih Sultan Mehmet Bulvarı bağlantı yoluna girerek Fatih Sultan Mehmet Bulvarı’na giriniz. İlk trafik lambalarından sola dönünüz Bursa’ya geldikten sonra İzmir tabelalarını takip ederek İzmir Yoluna çıkın. İzmir yolu üzerinde sol tarafta bulunan Carrefouru geçtikten sonra yaklaşık 400 metre devam edin.Üst geçidi geçmeden sola dönün.
  Acıbadem Bursa hastanesi Tüp bebek Merkezi Telefon Adres

 2. Eleman
  Devamlı Üye

  Acı badem bursa tüp bebek merkezi Fatih Sultan Mehmet bulvarında Sümer sokakta no 1 de 16110 Bursa bulunmaktadır. Bursaya girince bursa İzmir yolundan Orhaneli kavşağını geçtikten sonra sağ taraftan Fatih Sultan Mehmet bulvarı bağlantı yolundan Fatih sultan Mehmet bulvarından girebilirsiniz.
+ Yorum Gönder