+ Yorum Gönder
Kadın Forumu ve Gebelik ve Annelik Forumunda Doğum lekeleri nasıl geçer Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Serap Yaman
  Timin Cadısı

  Doğum lekeleri nasıl geçer
  Doğum lekeleri nasıl geçer?


  Doğum lekelerine bitkisel çözüm ve doğum lekesi kremi tarifi. Doğum lekelerinden nasıl kurtuluruz? Doğum lekeleri nasıl geçer? İşte doğum lekeleri için krem tarifi..


  Doğumdan sonra vücutta oluşan lekeler birçok kadın için sorun olmuştur. Günümüzde bu lekelerden kurtulmak için birçok pahalı yöntem uygulanmaktadır. Pek çok insanın bu pahalı yöntemlerden yararlanamadığını biliyoruz. Biz bunun için size hem çok ucuz hem de hazırlanışı çok kolay bir formül sunuyoruz.
 2. Mesport
  Moderators

  Doğum Lekeleri Nasıl Geçer: Doğum Lekelerini Yok Etme  Doğumdan sonra birçok bayanın yüzünde oluşan doğum lekeleri bayanların psikojisini etkliyecek bir durum olduğundan bayanlar bu lekeleri gidermek için bir yönteme başvururlar.


  İşte Suna Dumankaya’ dan doğum lekelerini giderek doğal krem tarifi:

  Beyaz kil , 1 tatlı kaşığı yumurta akı ve alabildiği kadar vazelini krem kıvamına getirene kadar karıştırıyoruz. Banyoya girip banyonun içinin buharlanmasını bekliyoruz. Banyonun içi buharlandıktan sonra kremimizi yüzümüze sürüyoruz. Ardından 15 dakika bekleyip, kremi yüzümüzü ovuşturarak siliyoruz.

  Bu işlemi her banyoya girdiğinizde tekrarlayabilirsiniz. Bu doğal kremin vücudunuza herhangi bir zararı yoktur.

 3. Eleman
  Devamlı Üye
  Doğum lekeleri özellikle yüzde bulunduğu zaman insanı psikolojik olarak daha çok etkiler ve insanlar böyle durumlarda bu lekelerden kurtuluş yöntemleri arar bunlardan bir tanesi lazerdir ama herkesin lazerden yararlanması mümkün değildir o zaman size bir tarifte biz verelim uygulayacağınız bölgeye göre bir miktar yoğurt yoğur miktarında kabartma tozu bir çağ bardağı da patates suyu ekleyip lekeye sürün kuruduktan sonra bir kere daha tekrarlayın iyice kuruduktan sonra yıkayın doğum lekeniz de bir açılma fark edeceksiniz.
+ Yorum Gönder


doğum lekelerinden nasıl kurtulurum,  kadınlarda doğum lekeleri nasıl geçer