+ Yorum Gönder
Kadın Forumu ve Gebelik ve Annelik Forumunda İkizleri Aynı Giydirme Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  İkizleri Aynı Giydirme
  İkizleri Aynı Giydirme

  İkizler aynı giydirilmemeli der kitaplar. Ama yaşanılan tecrübeler bunun böyle olmadığının göstergesi. Çocuklar doğdukları anda bir kişiliğe sahipler ancak büyürken kendilerini sürekli dener ve geliştirirler. İkizlerin cinsiyeti aynı ise ve ikizler aynı giyinmekistiyorsa işte orda söz biter. Kişiliklerine zarar gelecek diye hem onların aynı giyinme arzularını yok eder hem de bu arzularındaki inatları dolayısıyla ruh sağlığınızı tehlikeye atarsanız acaba hangisi şimdi daha kötü dersiniz.

  Konuşmaya başlayıp da giysi reddetme yaşına geldiklerinden itibaren onlar olmadan giysi almayınız. Minik insanların zevklerine önem veriniz. En azından kendi seçtiği giysiyi onarahatlıkla giydireceğinizi düşüün. Ancak alışverişte sizin de beğendiğiniz seçenkeler arasında seçim yaptırma gibi küçük oyunlara da başvurabilirsiniz.

  Bırakın aynı veya farklı giyinmeye kendileri karar versinler. 2. Eleman
  Devamlı Üye

  İkizlerin aynı giydirilmesi uzmanlar tarafından önerilmemektedir. İkizlerin ayrı birer birey olarak görülmeleri ve giyimlerinin aynı olmamasına dikkate Edilmelidir. Giysi seçimi yapacak yaşa geldiklerinde onların isteği dışında giysi alınmamalıdır. İkizlerin farklı kişilikte birer birey olduklarını kabul edip giyimlerinin aynı olmamasına dikkat edilmelidir.
+ Yorum Gönder