+ Yorum Gönder
Biyografi ve Genel Biyografiler Forumunda Zac Efron - Biyografisi kısaca Hayatı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. HAYAT
  Devamlı Üye

  Zac Efron - Biyografisi kısaca Hayatı
  Zac Efron - Biyografisi kısaca Hayatı
  zacefrondn.jpg
  Zachary David Alexander Efron (18 Ekim 1987, San Luis Obispo, Kaliforniya), Amerikalı aktör.
  11 yaşında şarkıcılık dersleri ile kariyerine başladı. Küçük yaşlardan bu yana bir sürü dizide ufak roler üstlendi. 2006 yılında oynadığı ünlü müzikal "High School Musical" ile büyük şöhrete kavuştu, film de canlandırdığı Troy Bolton karakteri ile bir sürü hayran kazandı.
  Şu an filmde ki Gabriella Montez yani Vanessa Hudgens ile çıkıyor. High School Musical 2'de de rol alan Zac, filmde ki hatta setteki herkesle çok yakın arkadaş. Disney'de ki yıldızlarına da gönlüne taht kuran aktör Hannah Montana dizisinin yıldızı, Destiny Hope Cyrus ile de çok yakın arkadaş. 2 köpeği ve 1 kedisi olan Zac hayvanları çok sevdiğini her fırsatta dile getiriyor.
  2006 yılında Vanessa Hudgens ile birlikte Teen Choice ödülü kazandı. 3 ödül birden usta oyuncılarla çalıştığı (John Travolta gibi) Hairspray-Saç Spreyi filminden kazandı. Bir çok dergi tarafından yılın en genç Hollywood oyuncusu seçildi.
 2. Nesrin
  Devamlı Üye

  Zac Efron bilindiği gibi disnep chanelin en ünlü genç oyuncularından biridir.bunun dışında Zac Efronun yıldızı bilindiği gibi high scool musical adlı müzikal türü filmde yükselmiştir. Zac Efron hem çok yetenekli bir oyuncu hem de çok da güzel sesli biridi.r
+ Yorum Gönder


zac efron,  zac efron hayatı,  zac efron 2009,  zac efron biyografi,  zack efron,  zac efron kısaca hayatı