+ Yorum Gönder
Biyografi ve Genel Biyografiler Forumunda İbrahim Tatlıses hakkında kısa bilgi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. IŞILAY
  Devamlı Üye

  İbrahim Tatlıses hakkında kısa bilgi
  İbrahim Tatlıses hakkında kısa bilgi


  İbrahim Tatlıses (d. İbrahim Tatlı; 1 Ocak 1952, Şanlıurfa); Arap ve Kürt asıllı Türk ses sanatçısı[1], besteci, yapımcı, sinema oyuncusu, televizyon programcısı. "Ayağında Kundura" türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve on dokuz yıldır süren İbo Show'da sunuculuk yapmaktadır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da popülerdir.[2]


  ibrahimtatlisesss.jpg

  Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı yapmaktadır. Özel hayatıyla da gündemde olan Tatlıses, 14 Mart 2011 tarihinde program çıkışı uğradığı silahlı saldırıda ağır yaralandı. Tedevisi devam etmekte ve durumu hızla iyiye gitmektedir.
 2. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  İbrahim Tatlıses pozları


  brahimtatlses4.jpg

  brahimtatlses6.jpg
 3. Hiranur
  Devamlı Üye
  İbrahim Tatlıses resimleri


  ibrahimtatlisesss3.jpg

  ibrahimtatlisesss4.jpg
 4. Buğlem
  Devamlı Üye
  Urfa da yoksul ve çok çocuklu bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelen Tatlıses küçüklüğünden beri inşaatlarda çalışmaya başladı. Adanalı bir sinemacının onu şarkı söylerken farketmesiyle ünlendi ve hayatı kurtuldu üstelik şimdi Türkiyenin en zenginleri arasındadır.

+ Yorum Gönder


ibrahim tatlises,  ibrahim tatlıses,  ıbrahım tatlıses ,  ibrahimtatlıses,  ibrahim tatlıses hayatı kısa