+ Yorum Gönder
Biyografi ve Genel Biyografiler Forumunda Beren Saat Biyografisi,Beren Saat Saç Modelleri , Şekilleri ve Stilleri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Suskun Karizma
  Devamlı Üye

  Beren Saat Biyografisi,Beren Saat Saç Modelleri , Şekilleri ve Stilleri
  Beren Saat Biyografisi

  Beren Saat.jpg
  Beren Saat, 26 Şubat 1984 tarihinde, Ankara’da dünyaya geldi. İlk ve orta dereceli öğrenimini Ted Ankara Koleji’nde tamamlayan genç oyuncu,
  üniversite eğitimi için Başkent Üniversitesi İşletme Bölümü’nü tercih etti.

  Üniversitede okuduğu sırada başvurduğu Türkiye’nin Yıldızları adlı T.V. programından olumlu cevap aldı.
  Programa katılan saat, yarışmayı ikinci olarak tamamladı. Yarışmayı düzenleyen ekip arasında bulunan yönetmen Tomris Giritlioğlu’nun kardeşi,
  Saat’in yeteneklerinden abisine bahsetti ve böylece Beren Saat için şöhretin kapıları aralanmış oldu.

  2004 yılında Aşkımızda Ölüm Var ve 2005 yılında Aşka Sürgün adlı dizilerde rol aldı; fakat onu gerçek anlamda ünlü yapan yapım Hatırla Sevgili oldu.
  Bu dizide canlandırdığı Yasemin rolü ile, 2006-2008 yılları arasında Türkiye’yi ekran başına kitlemeyi başardı.

  2008 yılında Güz Sancısı adlı ilk sinema yapımında başrol oynadı. Bu film ile, Aşka Sürgün adlı diziden sonra ikinci kez usta yönetmen
  Tomris Giritlioğlu ile beraber çalışma fırsatı buldu. Aynı yıl başlayan ve halen devam eden Aşk-ı Memnu adlı dizide canlandırdığı Bihter adlı karakter çok sevildi.
  Kıvanç Tatlıtuğ ile beraber başrollerini paylaştığı Aşk-ı Memnu, kısa sürede Türk Televizyonları’nın en sevilen yapımlarından birisi oldu.
  Halit Ziya Uşaklıgil’in aynı adı taşıyan eserinden uyarlanan yapımdaki rol arkadaşı Kıvanç Tatlıtuğ ile beraber oynadıkları sevişme sahneleri haber bültenlerine
  kadar kendisine yer buldu.
  İngilizce ve İspanyolca bilen Saat, iş dışında kalan zamanlarını dans ederek, tenis oynayarak ve de sinemaya giderek değerlendirmeyi tercih ediyor.
  Genç yıldızın ikinci sinema filmi Gecenin Kanatları’nın çekimleri tamamlandı; filmin 2009 Aralık sonunda sinemaya girmesi bekleniyor.

 2. Buğlem
  Devamlı Üye

  Beren saat ilk defa Türkiyenin Yıldızları isimleri programda oynamış ve kendini sevdirmeyi başarmış ikinci olmuştur. Beren saatin yıldızı erken parladı ve şu anda iki defa Altın Kelebek ödülü almış ve Türkiyenin en çok kazanan kadınları arasında yerini almıştır.
 3. Ziyaretçi
  Beren saat dunyanin en gozel qizidir sE
+ Yorum Gönder


beren saat,  beren saat saç,  beren saat stili