+ Yorum Gönder
Biyografi ve Genel Biyografiler Forumunda ceyda ateş biyografi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Suskun Karizma
  Devamlı Üye

  ceyda ateş biyografi
  ceyda ateş biyografi


  Ceyda Ateş 14 Eylül 1987 Ankara da dünyaya gelmiştir. Sinema oyuncusu ve sunuculuk yapmaktadır. Birçok filmlerde rol almıştır .


  Doğum Yeri:
  Ankara
  Doğum Tarihi: 14 Eylül 1987
  Eğitim Durumu: Sanat Merkezi
  Bildiği Diller: İngilizce ve İtalyanca
  Boyu: 161cm

  ceyda ateş.jpg

  Oyunculuğa 5 yaşında başladı. Neşe Erberk tarafından düzenlenen “Çocuk Güzellik Yarışması’nda birinci olarak televizyon dünyasının kapılarını aralayan Ateş, henüz 10 yaşındayken Küçük İbo’nun dizisinde “Çingene” rolü oynadı. Aralarında “Gurbet Kadını”, “Aşk Oyunu”, “Hayat Bilgisi” gibi yapımlarında bulunduğu birçok projede yer aldı.

  “Çılgın Dersane” projesindeki rolüyle oldukça konuşuldu. TV’de katıldığı bir Kadir Çöpdemir programında ön plana çıktı. Katılımcıların her birinin birer hediye getirdiği programda, dizide giydiği eteği çıkarıp verince “Çılgın Dersane’nin Çılgın Kızı” imajı aldı.
 2. Nesrin
  Devamlı Üye

  Ceyda ateş hem çok güzel hem de yetenekli bir oyuncudur. bilinmdiği gibi adını feriha koydum adlı dizide yıdızı parlamıştı. bunun dışında ceyda ateş aynı zaman da çok ünlü bir dizi olan yılanların öcüadlı dizide de oynamıştır. son olarak ceyda ateş öze hayatı ile de çok konuşulan bir isimdir.
+ Yorum Gönder