+ Yorum Gönder
Biyografi ve Genel Biyografiler Forumunda Survivor Nihat Alptuğ Altınkaya kimdir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Survivor Nihat Alptuğ Altınkaya kimdir
  Survivor Nihat Alptuğ Altınkaya genel bilgileri

  Survivor 2012 Ünlüler Nihat Alptuğ Altınkaya başlıklı yazımızda, Nihat Alptuğ Altınkaya Kimdir, Nihat Alptuğ Altınkaya Yaşında, Nihat Alptuğ Altınkaya Resimleri,Nihat Alptuğ Altınkaya Fotoğrafları ve Nihat Alptuğ Altınkaya biyografisi gibi bilgileri bulabilirsiniz.
  nihatalptualtnkaya1kopy.jpg

  Nihat Alptuğ Altınkaya, 28 Eylül 1979 Karabük doğumludur. Altınkaya, mankenlik, dizi oyunculuğu ve bunun yanı sıra sinema oyunculuğuda yapmaktadır. Ayrıca birçok klipte boy göstermiştir. Aslen Rizelidir. Dizi ve Sinema dışında, Funda Arar, Yaşar, Nilgün, Aylin Aslım gibi birçok sanatçının kliplerinde de rol almıştır. Ekol Drama Sanat Evi’nde türkiye’de alanında otoriter uzman eğitmenler tarafından başta Ayla Algan ve İpek Bilgin olmak üzere Tiyatro Sanatı eğitimi almıştır.

  Son olarak Atv’de yayınlanan Unutulmaz dizisinde rol alan Nihat Altınkaya, şu sıralarda ise Show Tv’de yayınlanmaya başlayan Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında ünlüler takımında yer almaktadır. Nihat Altınkaya şuanda 33 yaşındadır.

  Rol aldığı Dizi ve Filmler Şunlardır;

  Unutulmaz – 2010 – Aras
  En Mutlu olduğum Yer – 2010
  Yaprak Dökümü – 2009 – Levent
  Kahramanlar – 2009 – Mete
  Aşk Üçgeni – 2009
  Dudaktan Kalbe – 2008 – Umut
  Kurtlar Vadisi Pusu – 2007
  Menekşe ile Halil – 2007 – Semih
  Binbir Gece -2006
 2. Nesrin
  Devamlı Üye

  Nihat Alptuğ Altınkaya bilindiği gibi hem çok yetenekli hem de çok yakışıklı bir oyuncudur. pek çok dizi de yer almıştır. mesela benim izlediğim dizilerden biri olan aynı zaman da bir kitaptan uyarlanmış olan yaprak dökümü dizisin de oynamıştır. bunun dışında acun ılıcalının en çok izlenen programlarından biri olan survivor da yarışmacı idi.
+ Yorum Gönder