+ Yorum Gönder
Biyografi ve Genel Biyografiler Forumunda Survivor Anıl Kaç Yaşında , Survivor Anıl Kimdir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Survivor Anıl Kaç Yaşında , Survivor Anıl Kimdir
  Survivor Anıl hakkında bilgiler
  survivoranl2.jpg

  Doğum Yeri:
  İstanbul
  Doğum Tarihi: 01.07.1991
  Mesleği: Öğrenci, Motor Sporları Yarışçısı
  Kadir Has Üniversitesi Amerikan Dili ve Edebiyatı öğrencisi. Küçüklüğünden beri motor tutkusu olan Tetik, büyüdükçe bu işe gönül koymuş ama ailesinin tehlikeli bir şey olduğu için karşı çıkmış daha sonrada Anıl Tetik’e destek vermişler. 100 kilo olan Anıl Tetik, işe kilo vermekle başlamış ve 4 ayda tam 23 kilo vermiş. Amerikalı hocalardan aldığı 1 aylık eğitimle pist yarışlarına katılan Anıl Tetik,Motor yarışında 3 kere Türkiye birinciliği almış ve şimdide “Survivor ünlüler-gönüllüler” yarışmasında izlemekteyiz.İkizler burcu olan Anıl, çift karakterli olarak bilinen ikizler burcu için, insanlara söylediğinde ‘ıyyy’ diye tepki verdiklerini belirtirken, kendisinin öyle olduğuna inanmadığını söylüyor ve ekliyor: “Tabi ki herkesin dengesizlikleri, anlaşamadıkları ve fikir ayrılığı oluyor ama öyle olmadığıma inanıyorum.”

  SARIŞIN ESMER KIZIL AYIRMAM
  Hoşlandığı kadın tipi için, ilk bakışta görselliğin önemli olduğunu fakat sarışın, esmer, kızıl diye ayırmadığını söyleyen Anıl, asıl önemli olanın kişinin içi olduğunu ve sadık olmanın, sevebilmenin, karşındakine değer verebilmenin kendisi için daha önemli olduğunu söylüyor.

  2 SENE ÖNCE 100 KİLOYDUM
  Motorsiklet yarışçısı olabilmek için 25 kilo verdiğini söyleyen Anıl, iki sene öne 100 kilo olduğunu gülerek anlatıyor. Yemek yemeyi çok seven ve hiç yemek ayırmadığını söyleyen Anıl, kendisini ‘yemek yemeye aşık bir insan’ olarak tanımlıyor. Balık, kırmızı et, tavuk gibi etli gıdaları daha çok sevdiğini ve tükettiğini söylüyor.

  Aksiyon, gerilim ve korku tarzı filmleri sevdiğini söyleyen genç yarışmacı, dram ve duygusal filmlerde sıkıldığını ve ağlamalı filmlerin kendine göre olmadığını söylüyor.

  ROCK MÜZİK HARİÇ HER MÜZİĞİ DİNLERİM
  Anıl, rock müzik hariç, slow, pop, hiphop, rap dahil müziğin her türünü dinleyebileceğini söylüyor ve en çok Murat Boz ile Rihanna’yı beğeniyor.

  Çocukken pilot olma hayalleri kuran Anıl, bu meslek için çok iyi yabancı dil bilmek gerektiği için Amerikan Kültürü ve Edebiyatı okumuş ve yurtdışına gidip yabancı dilini geliştirmiş. Anıl, daha sonra bu isteğinden vazgeçip, yarışmadan sonra oyunculuk yapmak istediğini söylüyor.
 2. Ziyaretçi

  Ben anılı çok beğeniyorum ve ona sesleniyorum, Anıl çok yakışıklsın
+ Yorum Gönder


anıl survivor kaç yaşında,  survivor anıl kaç yaşında,  survivor anıl biyografi,  survivor anli kac yasinda,  survivor anlı kaç yaşında,  anil tetik kac yasinda