+ Yorum Gönder
Biyografi ve Genel Biyografiler Forumunda Michael Kevin Kearney Kimdir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Michael Kevin Kearney Kimdir
  Michael Kevin Kearney kısa yaşamı

  Kevin Kearney.jpg


  10 yaşında üniversiteye gitmiş demek isterdim, bu bilgiye alıştık nasıl olsa. Ama Michael 10 yaşında üniversiteden mezun olmuş. 17 yaşında da üniversitede hoca olmuş. Kırdığı dünya rekorlarıyla ve 24 yaşında kazandığı “Kim 1 milyon ister?” yarışması ile tanınıyor. Guiness Rekorlar Kitabı’nda bulunan “üniversiteden en küçük yaşta mezun olan kişi” ta kendisi oluyor.
  6 aylıkken doktora: “ sol kulağımda bir enfeksiyon var” cümlesini kurmuş. Bir de sanıyorsunuz ki bu adamı biz tanımıyoruz. Hayır efendim gayette tanıyanlarınız var. Haberlerde, sosyal medyada çokça kendisinden bahsedildi. Nerden mi tanıyoruz? Hemen hatırlatayım size. “Kim 1 milyon ister?” yarışmasında, son soruda telefon hakkını kullanan Michael, babasını arar. Bütün herkes sorusu için telefon hakkını kullandığını düşünürken “baba 1 milyon doları aldım eve geliyorum” diyip doğru cevabı verir. Bu haftalarca konuşulmuştu. İşte ordaki yarışmacı Michael Kevin Kearney!
 2. CAVİDAN
  Devamlı Üye

  istatisklere göre, 325 ıq'su ile dünya üzerinde yaşayan en zeki adam. 10 yaşında üniversiteden mezun olmuş ve kim milyoner olmak ister yarışmasında en büyük ödülü almış. Michael Kearney Daha dört aylıkken konuşmaya başladı. 17 yaşında üniversitede öğretim görevlisi olarak çalışmaya başladı. Liseyi altı yaşında bitirdi.
+ Yorum Gönder


michael kevin kearney kimdir,  michael kevin kearney,  mıchael kevın kearney,  michael kearney,  MICHAEL KEVIN KEARNEY hayatı,  michael kevin kearney ingilizce hayatı