+ Yorum Gönder
Biyografi ve Genel Biyografiler Forumunda Katherine Knight Kimdir Hakkında Bilgi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Katherine Knight Kimdir Hakkında Bilgi
  Katherine Knight kısa bilgi

  Katherine Knight.jpg  Bu aslında temiz yüzlü gözüken ablamız kocasını 37 yerinden bıçaklayıp, derisini yüzüp pişirip çocuklarına yemek yapmıştır. Yemeği servis etmeden yakalanması Tanrı’nın adaletidir diyebiliriz. Avustralya’da şartlı tahliye imkanı olmadan müebbet hapse çarptırılan ilk kadındır.
 2. Ömer
  Devamlı Üye

  Katherine Knight 24 Ekim 1955 tarihinde Avusturya da dünyaya gelmiştir. Avusturya nın seri kadın katillerinden biridir. Şu anda tutukludur. Ömür boyu hapis cezası almıştır.
 3. Ziyaretçi
  Bu kadin kim
 4. Fatma
  Administrator
  Knight bir mezbahada çalışıyordu. Kocası ise sık sık şiddete maruz kalıyordu. Kadın eski kocalarından birinin çenesini kırmış, bir başkasının da gözlerinin önünde sekiz haftalık yavru köpeğinin boğazını kesmişti. 29 Şubat 2000 günü Knight ve Price tartışmaya başladılar. Kadın boşanma davasından dolayı çılgına dönmüştü. Kasap bıçağıyla kocasını öldürdü. Otopside adamın vücudunda 37 bıçak izi tespit edildi. Yaraların çoğu çok derindi ve bıçak tüm hayati organlara saplanmıştı. Fakat dehşet daha yeni başlıyordu. Knight kocasını öldürdükten sonra derisini soymuş ve deriyi oturma odalarındaki kapıya taktığı bir et çengeline asmıştı. Sonra adamın cesedini parçalamış, kafasını bir tencereye koyup pişirmeye başlamış ve kalçalarından aldığı eti fırına atmıştı. Yanına da hazırladığı sebzelerle birlikte çocuklarına yedirmeye çalışmıştı. Çocuklar eve gelmeden önce ise polis yetişip kadını tutukladı. Mahkemede kadının ilk vahşet gösterisinin bu olmadığı ortaya çıktı. Knight'ın davası 2006'ya kadar sürdü ve sonunda ölüm cezasına çarptırılarak hapishaneye yollandı.

+ Yorum Gönder


katherine knight kimdir,  katherine knight hayatı,  katherine knight yaşıyor mu,  katherina knight