+ Yorum Gönder
Biyografi ve Genel Biyografiler Forumunda One Direction Zayn Malik Kimdir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  One Direction Zayn Malik Kimdir


  One Direction Zayn Malik Kimdir hayatı
 2. Dr Zeynep
  Bayan Üye

  One Direction Zayn Malik Kimdir hakkında bilgi


  Çocukluğu ve okul yaşamı
  Zayn Malik, 12 Ocak 1993 tarihinde, İngiltere, Bradford kentindeki, St. Luke's Hastanesi'nde doğmuştur. Annesi Tricia Malik, babası Yasir Malikdir ve üç kardeşi vardır. Malik, East Bowling'de büyümüştür ve orası Bradford şehir merkezine yaklaşık olarak, bir mil uzaklıktadır. İlköğrenimini East Bowling'deki Lower Fields İlkokulu'nda tamamlamıştır. Lise eğitimini Tong Lisesi'nde tamamlamıştır.


  One Direction Zayn Malik.jpg  The X Factor ve One Direction
  2010 yılında, Malik The X Factor'un yedinci serisi için aday olarak seçmelere katıldı. Ancak Niall Horan, Harry Styles, Louis Tomlinson ve Liam Payne gibi "Erkekler" kategorisinde yarışmayı kaybedince konuk jüri üyesi, Nicole Scherzinger'in önerisiyle bir araya gelerek bir grup oluşturdular. Daha sonra yarışmanın "Gruplar" kategorisinde yarışmaya başladılar. Fakat yarışmayı üçüncü olarak tamamladılar.

  Zayn Malik, One Direction ile 5 single ve 1 stüdyo albümüne imza atmıştır.
  Malik, X Factor yarışmasından arkadaşı olan, Rebecca Ferguson ile aralarındaki 6 yaş fark tartışma yarattı. Çift bundan 4 ay sonra birlikteliklerini sona erdirdiler. Kasım 2011'de, Ferguson şunları söyledi : "Ben ve Zayn, ayrı büyüdük. Onun için en iyisini diliyorum." dedi. En çok tavuk yemeği sever
  One Direction grubunun yakışıklısı esmer Zayn Malik kimdir?İngiliz şarkıcı Zayn Malik 12 Ocak 1993 doğumlu..Annesi Tricia Malik, babası Yasir Malikdir ve üç kardeşi vardır. Malik, East Bowling’de büyümüştür ve orası Bradford şehir merkezine yaklaşık olarak, bir mil uzaklıktadır. İlköğrenimini East Bowling’deki Lower Fields İlkokulu’nda tamamlamıştır. Lise eğitimini Tong Lisesi’nde tamamlamıştır.

  Gruptaki tek müslüman olan Zayn Malik Zayn Malik, One Direction ile 5 single ve 1 stüdyo albümüne imza atmıştır.

+ Yorum Gönder