+ Yorum Gönder
Biyografi ve Genel Biyografiler Forumunda Bob Morley Kimdir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Fatma
  Administrator

  Bob Morley Kimdir
  Bob Morley Hakkında Bilgi

  The 100'de Bellamy Blake  Robert Alfred "Bobby" Morley (20 Aralık 1984), Avustralyalı aktör. Morley, birçok tiyatro ve kısa filmde yer aldıktan sonra 2006'da Home and Away dizisindeki Drew Curtis rolü için seçildi. Bu rol ile Most Popular New Male Talent Logie Award (En Popüler Yeni Erkek Yetenek Logie Ödülü) ödülüne aday gösterildi. It Takes Two'da rol aldı ve Home and Away'den ayrılışından sonra The Strip'e katıldı. 2011'de Neighbours'da Aidan Foster rolüyle ve 2013'te Blinder'da rolüyle gözüktü. 2014 itibariyle The 100'de Bellamy Blake rolüyle baş rolü paylaştı.

  Bob Morley.jpg

  Morley Filipinli bir annenin ve daha o gençken olmuş olan İrlandalı-Avustralyalı bir babanın çocuğudur. Morley'nin iki kız ve bir erkek kardeşi vardı ve kardeşleri arasında en küçük oydu. Morley, Victoria'daki küçük bir şehir olan Kyneton'da bir çiftlikte büyüdü. Bırakması isteninceye kadar Yıl 11'de drama eğitimi aldı. Morley, The Age dergisine yaramaz bir öğrenci olduğunu ve isleri ciddiye almadığını söylemiştir. Yıl 12'yi bitirdikten sonra Melbourne'a taşındı ve mühendislik eğitimine başladı. 1 yıl sonra La Trobe Üniversitesi Yaratıcılık Sanatları bölümüne geçmeye karar verdi. 2. AJLAN
  Bayan Üye

  Bob Morley 2006 yılında Home and Away dizisindeki Drew Curtis rolü için seçildi. Bu rol ile Most Popular New Male Talent Logie Award ödülüne aday gösterildi.
+ Yorum Gönder


bob morley kimdir,  bobby morley kimdir,  bob morley kımdır,  bob morley kim