+ Yorum Gönder
Rüya Tabirleri ve Genel Rüya Tabirleri Forumunda Karabasan Rüyaları Konusunu Okuyorsunuz..
 1. HAYAT
  Devamlı Üye

  Karabasan Rüyaları
  Karabasan Rüyaları

  Çinlilerin dehşet ve korku rüyaları olarak adlandırdıkları bu tip rüyalar bizi kalbimiz hızla atarak, soluksuz kaldığımız bir şekilde uyandıran baskı altındaki duygusal enerjiyi açığa çıkarırlar.

  Bir karabasanla başa çıkmanın en iyi yolu mümkün olduğunca tekrar ona girip tehlike ile yüz yüze gelmektir. Yeniden rüya gördüğünüzü hayal edin. Enerjiyle karşılaşın ve onunla dost olun; onunla konuşmaktan korkmayın. Onu sorguya çekin, gerekirse rüya arkadaşlarınızı yardıma çağırın. “Kimsin sen? Nesin? Benim hangi duygumu temsil ediyorsun? Sana nasıl yardım edebilirim? Seni nasıl iyileştirebilirim? Sen bana nasıl yardım edersin?” Bir karabasan bizim ilgimizi ister ve bize korkularımızdan söz eder. Kaçacak yerde ona doğru giderek onun tehditlerinin değişimini sağlarız ve korkularımızın üzerimizdeki gücünü elinden alırız.

  İnsanlar karabasanlar hakkında fazla düşünmeyi ve konuşmayı istemese de, bunlar insan ruhunun haykırışıdır. Özellikle onlarla uğraştığımız ya da onlardan kaçınmaya çalıştığımız zamanlarda suçluluk hislerimizi, korkularımızı, geçirdiğimiz sarsıntıları, çözülmemiş sorunları yansıtır. Bu nedenle karabasanlar güzel düşlerinizi yorumlamaktan daha önemli ve yararlı olabilir. Bilinçaltınız sizi bazı şeylere karşı harekete geçirmek için dürtüklemektedir.

  Kabuslarınızı yorumlarken geriye bakıp kendinizi bir düzene sokmanız gerekir. Bu kötü görüntülere neden olabilecek şeyleri düşünün. Örneğin tek başınıza seyrettiğiniz korku filmleri böyle düşler görmenize yol açabilir. 2. Mine
  Devamlı Üye

  Karabasan

  Karabasan1.jpgKarabasan2.jpgKarabasan3.jpg
 3. SuSKuN bELa
  Devamlı Üye
  Karabasan rüyaları gören bir insan konuşur ama sesini kimseye duyuramaz bağırır ama kimse onu duymaz bu tür olaylarda kişi aniden kalkar ve kendini korkmuş hisseder.
+ Yorum Gönder


karabasan,  kara basan,  kara basan resmi,  karabasan resmi