+ Yorum Gönder
Rüya Tabirleri ve Genel Rüya Tabirleri Forumunda Rüyalarımızı neden hatırlamayız? Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mine
  Devamlı Üye

  Rüyalarımızı neden hatırlamayız?
  Rüyalarımızı neden hatırlamayız?

  Rüyaları hatırlayamamak bir ihmal değildir. Hatırlamamak olumlu bir eylemdir. Alışkanlıkla rüyalarınızı hatırlayamadığınızı hissederken, aslında kendiniz hakkında çok kesin bir açıklama yapmış olursunuz. Bu, açıklama şöyle yorumlanabilir: Bilinçli aklımın altında olup bitenleri gerçekten bilmek istemiyorum. Acı veren bir şey öğrenebilir ya da kendimi bir şekilde değiştirmek zorunda kalabilirim. Bu tür bir iş için yeterince derin değilim. Daha çok pratik bir insanım. Normal kalayım daha iyi Rüyalarımda bolca tuhaf seks şiddet var. Bu tür şeylere ilişmesem iyi olacak. İnsanlar ne der? Yüzüm kızarmadan rüyalarımı nasıl anlatabilirim? Yaşamımın denetimi benim elimde olmalı. Kendimi böyle seviyorum, kendimi takdir ediyorum, hazır ve iyi olduğum zaman, rüyalarımın zorlaması olmaksızın yaşamımı istediğim şekilde değiştiririm. Sanırım sonsuza dek uyuyacağım. Güne ilişkin düşünceler beynimi tamamen kapatmama neden oluyor. Rüyalarımı hatırlamalıyım! Bu konuda bir kitap okudum ve rüyalar hakkında ne kadar bilgili olduğumu göstererek insanları etkilemek hoşuma gidecek.
 2. NAZLI
  Bayan Üye

  İnsanlar bazı rüyalarını hatırlar bazıların hatırlamaz bazen kötü bir rüya gördü mü genelde hatırlamazlar. Bazı rüyaları hatırlamamak kötü değildir ama hatırlanması iyiye işarettir.İnsanlar alışkanlıklarını rüyalarında görür bu da iyiye yorumlanır.
+ Yorum Gönder


rüyalarımı hatırlamıyorum,  rüyayı hatırlayamamak,  rüyaları neden hatırlamayız,  rüyalarımı neden hatırlamıyorum,  neden rüyaları hatırlamayız,  neden rüyalarımı hatırlamıyorum