+ Yorum Gönder
Rüya Tabirleri ve Genel Rüya Tabirleri Forumunda Rüyada Mavi Elbise Giymek Ne Anlama Geliyor Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Suskun Karizma
  Devamlı Üye

  Rüyada Mavi Elbise Giymek Ne Anlama Geliyor
  Rüyada Mavi Elbise Giymek Ne Anlama Geliyor

  Rüyada Mavi Elbise Giymek

  Rüyada mavi renk elbise giysi giyecek giymek. Rüyada mavi elbise giyen bir kişi; mavi rengin umut, samimiyet, aşk manaları içkinliğinde bilinçaltında yer edinmesi sebebiyle, mavi rengin bu anlam yoğunluğuyla rüyalar da elbiselerde dışlaşarak kişinin halini işaret etmesi söz konusudur.

  Turkuvaz mavi renk elbise; kişinin aşık olduğuna, bebek mavisi elbise; samimiyete, normal mavi renk elbise ise; kâinatta mavi rengin gökyüzü ve denizlerde en geniş açılım ile belirişinde, bu belirişin bilinçaltında, hayâllere iye olarak umutlar olurluğunda irade içkinliğinde yer edinmesi sebebi ile rüyalarda umut etme olurluğunda dışlaşarak, umutlara işaret eder.

  Lâkin her tonaj da mavi; aşkın kendisine işaret eden olarak, aşkın samimiyet ve umut içermesi sebebiyle aşkın kişide oluşturduğu hallere işaret eder.

  Ayrıca bu renk; hayâllere irade içkinliğinde iye olarak oluşan umutlar ve samimiyet, aşkın kendisini işaret ederken, bu üç halin kendisinde de huzur ve coşkunluğun bulunması sebebi ile rüyada bu renkte elbise giyen birisinin, coşkun veya huzurlu olduğu anlamı da çıkartılır. Hususen şunu da belirtmek gerekir ki; turkuvaz mavi renk, kâlem nuru olurluğunda hafi ruh latifesini de işaret eden bir renktir.
 2. Kesume
  Devamlı Üye

  Rüyada elbise giymek bir çok farklı şekilde yorumlanmaktadır rüyanız da mavi renk elbise giyiyorsanız bu
  mavi rengin umut, samimiyet, aşk manaları olması sebebiyle mavi rengin bu anlam yoğunluğuyla rüyalar da elbiselerde kişinin halini işaret etmesi anlamına gelmektedir.
+ Yorum Gönder