+ Yorum Gönder
Rüya Tabirleri ve Genel Rüya Tabirleri Forumunda Rüyada Emanet Almak Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Dur Yolcu
  Devamlı Üye

  Rüyada Emanet Almak
  Rüyada Emanet Almak  Rüyada Emanet çeşitli şekillerde yorumlanır. Rüyada Birine emanet bir şey bırakmak sırlarını ona açmaya, kişinin kendi eşine emanet bir şey vermesi ve eşinin onu saklaması hamile kalmasına, aldığı emaneti iade etmesi halime kalmamasına, emanet bazen insanoğluna, onun yaratılış gayesine; emanete ihanet etmmek kulluğun bilincinde olmamaya, ahdini yerine getirmemeye; emanete sahip çıkmak, ıslam dininin prensiplerine göre tanzim edilen bir hayat yaşamaya delalet eder. Kişiye birşey emanet edilirse ciddi, güvenilir, iyi niyetli kimselerle gizli bir işe girişir. Kendisi bir şey emanet ederse de sırrını yakın biriyle paylaşır ve dertten kurtulur. Rüyada bir kimsenin bir adama emanet mal birakmasi, o adamın o kimsenin sirrina vakif olmasına işarettir. Bir kimsenin, rüyada emanetini bir ölüye birakmasi, o kimsenin sirrini gizleyip ifsa etmeyecek bir kimseye söylemesine işarettir.

  Bazen bu rüya emanetin zayi ve mahvolmasına işarettir. Rüyada emaneti bir hayvana birakmasinin tabiri de böyledir. Bir kimsenin rüyada emanetini, onu korumaya ehil olmayan bir kimseye birakmasi, onun sirrim ifsa edecegi birisine söylemesine işarettir.
  Bir kimsenin rüyada cüzdanim bir adama emanet biraktigini görmesi, onun o adama sirlarim söylemesine işarettir. Bazı tabirciler kendisine emanet birakilan kimse gelip ve emaneti birakan da magluptur, dediler. Bir kimse rüyada birisine bir şey emanet olarak biraktigini görse, o kimse o adamı kahreder.

  Bir kimse rüyada hanimina bir şeyi emanet olarak verdiğini ve hanimi da onu muhafaza ettiğini görse, haniminin ondan hamile olmasına işarettir.
 2. Esma Şeker
  Görevli Bayan

  Rüyada emanet almak, ciddi, güvenilir, iyi niyetli kimselerle gizli bir işe girişeceğine yorumlanır.
+ Yorum Gönder