+ Yorum Gönder
Rüya Tabirleri ve Genel Rüya Tabirleri Forumunda Rüyada adres sormak neye delalettir? Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Rüyada adres sormak neye delalettir?

  Rüyada adres sormak


  Rüyada Adres Sormak görmek

  Adres sormak bir bilene akıl danışmaya, adres söylemek ya ad vermek bir kimseye bir işte danışmanlık yapmaya delalet eder.

  Rüyada birinden adres aldığını veya birine adres verdiğini görmek, dost ve ahbapları ziyaret hususunda ihmale delâlet eder..

  Adres almak veya vermek:akraba ve dostlarınızı ziyaret edeceğiniz anlamına gelir.

  Rüyada birisinin sizden bir adres sordugunu veya sizin bir kimseden adres sormanızı görmek, bu günlerde başınızın ummadıgınız bir olaydan ötürü derde girecegini bu bakımdan çok dikkatli davranmanız gerektigine işarettir. Bazılarına göre; bir kimsenin sizden bir adres sorması veya sizin birinden adres sordugunuzu görmek, hasta olan bir arkadaşınızın sizin ziyaretinizi bekledigini ve onu arayıp sormanız gerektigini bildirir. Bir başka rivayete görede: Rüyanızda birisinden bir adres almayı veya birisine bir adres vermeyi görmenizle, bu Günler içinde akraba ve dostlarınızı ziyaret etmeniz gerektigine delildir. 2. ismail eski
  Devamlı Üye

  rüyada adres sormak bilgi alışverişine danışmaya rehberliğe delalettir ya da yardıma muhtaç olmaya bu yüzden rehbere ihtiyaç duyma gibi negatif konulara da delalet olabiliyor.
+ Yorum Gönder