+ Yorum Gönder
Kişisel Sayfalar Özel Forumlar ve Gizliyara Özel sayfası Forumunda Ben seni ne çok sevdim ama sen beni hiç sevmedın Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Ben seni ne çok sevdim ama sen beni hiç sevmedın
  ben seni ne çok sevdim ama sen beni hiç sevmedın şiiri vardı ama bulamadım.. 2. Gizliyara
  FoRuMaciL Security

  Ben Seni Çok Sevdim Ama Sen Beni Hiç Sevmedin Yazı

  Sen nesin hala çözemedim, hem dünyanın eşsiz güzelliği hemde en büyük üzüntüsü Ben seni çok sevdim, ama sen hiç sevmedin. Kızamıyorum ben sana. Kızamıyorum ki! İnsan sevdiğine kızamıyor ki Sen benim nefes alma sebebim hemde utancım, sen benim gözlerim, sen benim kör kuyularım.

  Sen başka yerlerdesin, yanımda olmana rağmen ben senin yanındayken sen başka yerlerdesin. Hep elimi uzatsam tutarım seni, ama bi o kadar da çok uzaksın. Yüzüne bakarken sevdiğinin başka şeyler gelmek ister dudaklarından, dökülen kelimeler başka sözler ama bunu engellemek nasıl bişeydir bilir misin?! Gözlerine

  bakarken içinin nasıl ürperdiğini bilir misin? Sen acı çekersin, ama karşındaki bunu bile anlamamaz. Sen içten içe hep ölürsün, yaşarken ölmek nasıl acı verir insana bilir misin? Ama sadece sen bilirsin Ama sevdiğin için hiç pişman olmadım. İyi ki bu hayatta sen varsın, iyiki tanımışım.

  Sen belki çok uzaklarda benden habersizsin. Ama ben senleyim bu da yeter. Sen sevesin diye ben seni sevmedim, sen benim olmadan da ben seni hep sevdim.

  Bütün güzellikler seni olsun ömrümün canımın canı sevdiğim

+ Yorum Gönder