+ Yorum Gönder
Kişisel Sayfalar Özel Forumlar ve Gizliyara Özel sayfası Forumunda Adet hesaplaması başlangıcından itibaren 28 gün mü,yoksa bitişidnen itibaren mi 28 gun sayılır Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Adet hesaplaması başlangıcından itibaren 28 gün mü,yoksa bitişidnen itibaren mi 28 gun sayılır
  adet hesaplaması başlangıcından itibaren 28 gün mü,yoksa bitişidnen itibaren mi 28 gun sayılır 2. AciLForum
  Moderators

  Adet tarihi hesaplaması için yapmanız gereken adet tarihlarinizi düzenli olarak bir takvime işaretlemektir. Adet başlangıç tarihlerinizi takvime işaretleyin nekadar çok işaretlerseniz adet döngülerinizi ve bir sonraki adet tarihlerinizi daha iyi hesaplarsınız. Düzenli 28 günde bir adet görenler bile adet tarihi hesaplarken terreddüt içinde olabilmektedirler. Endişelerinizden kurtulmanın en güzel yolu adet tarihlerinizi not alın veya senelik bir takvim üzerinde işaretleyin.

  Engüzel adet tarihi hesaplaması budur. Bir kaç adet dönemi geçirdikten sonra adet başlangıçları arasındaki günü takvimden sayarak adet aralarınızın kaçar gün olduğunu rahatlıkla anlayabilirsiniz.
+ Yorum Gönder


adet bittikten sonra mı 28 gün sayılır,  adet bittiği günden mi hesaplanır,  adet bittigi gunden mi sayilir,  adet bitiminden sonra mı sayılır,  adet bittikten sonramı 28 gün sayılır,  adet başlangıcından mı hesaplanır