+ Yorum Gönder
Kişisel Sayfalar Özel Forumlar ve Gizliyara Özel sayfası Forumunda Hayatta en hakiki mürşit ilimdir sözüyle ilgi örnekler Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Hayatta en hakiki mürşit ilimdir sözüyle ilgi örnekler
  hayatta en hakiki mürşit ilimdir sözüyle ilgi örnekler 2. Mine
  Devamlı Üye

  Hayatta en hakiki mürşit ilimdir sözü

  Atatürkün Bilim İle İlgili Sözleri 1
  Bilim, gerçeği bilmektir.

  Atatürkün Bilim İle İlgili Sözleri 2
  Her işin esas hedefine kısa ve kestirme yoldan varmak arzu edilmekle beraber, yolun kabul edilebilir; mantıki ve özellikle ilmi olması şarttır.

  Atatürkün Bilim İle İlgili Sözleri 3
  Ben askerî deha filân bilmiyorum. Herhangi bir zorluk önünde kaldığım zaman benim yaptığım iş şudur: Vaziyeti iyice tesbit etmek, sonra bu vaziyet karşısında alınacak tedbirin ne olduğuna karar vermek.

  Atatürkün Bilim İle İlgili Sözleri 4
  Bütün ilerlemeler, insan fikrinin eseridir. Fikri harekete getirmek birinci işimiz olmalıdır. Bir kere millet benliğine hakim olsun ve düşünebilsin, yeter! Başlangıçta hatalı düşünse de, az zaman sonra bu hatayı düzeltebilir. Fikir bir kere faaliyete başladı mı, her şey yavaş yavaş düzene girer ve düzelir.

+ Yorum Gönder


hayatta en hakiki mürşit ilimdir ile ilgili kompozisyon,  hayatta en hakiki mürşit ilimdir sözüne örnek,  hayatta en hakiki mürşit ilimdir kompozisyon örnekleri,  atatürkün hayatta en hakiki mürşit ilimdir sözünü açıklayan kompozisyon,  hayatta en hakiki mürşit ilimdir kompozisyon