+ Yorum Gönder
Kişisel Sayfalar Özel Forumlar ve Gizliyara Özel sayfası Forumunda Cepten ücretsiz olarak nasıl faceye girebilirim Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Cepten ücretsiz olarak nasıl faceye girebilirim
  cepten ücretsz olarak nasıl face girebilirim 2. IŞILAY
  Devamlı Üye

  0.facebook.com Cep Telefonundan Facebook a Ücretsiz Bağlanma

  Facebook Kullanıcılarına müjdeli haber. Artık cep telefonunuzdan 0.facebook.com adresine bağlanarak hiçbir ücret ödemeden facebookta gezinebilecekler.  Turkcell sponsorluğunda kullanıma sunulan 0.facebook.com ile Turkcell aboneleri, cep telefonlarından hiçbir bir bağlantı ücreti ödemeden Facebook’a erişip, her an arkadaşları ve sevdikleriyle bağlantıda kalabilecek.

  Fotoğraf ve grafiklerin link olarak yer aldığı sitede, herhangi bir fotoğrafın linkine tıklayan kullanıcılar, standart siteye yönlendirildiklerine dair bir bilgilendirme görecekler.

  Ftoğraf ve benzeri içerikleri standart mobil siteden bağlantı ücreti ödeyerek görüntülemek isteyenler için ise Turkcell birbirinden uygun cepten internet paketleri ve günlük kullanım kampanyaları sunuyor. Günlük kampanyalar dahilinde tüm Turkcell’liler günde 3 TL, gençTarife’liler ise sadece 50 Kuruş’luk internet kullanımı yaptıklarında herhangi bir başvuru gerekmeksizin gün sonuna kadar 15 MB ücretsiz kullanım hakkı kazanıyorlar. Abonelerin kullanım yaptıkları her gün otomatik olarak faydalanabilecekleri bu kampanyada hediye edilen 15 MB, günde üç binden fazla Facebook sayfası gezmeye yeterli oluyor.

  Yine Avea aboneleri de daha hızlı erişim için geliştirilen 0.facebook.com’a tamamen ücretsiz olarak erişebiliyor.

  0.facebook.com sitesine WAP bağlantı noktasından ücretsiz erişebilecek olan Avea aboneleri, böylelikle Facebook üzerinden arkadaşlarına ve ailelerine, herhangi bir mobil internet tarayıcı üzerinden internet ücreti ödemelerine gerek kalmadan bağlanabilecekler.
  Facebook mobil sitesi m.facebook.com’un daha hızlı, yeni ve hafif bir versiyonu olan 0.facebook.com sitesi, daha hızlı erişim için geliştirildi. Herhangi bir görsel ya da fotoğrafa yer verilmeyen 0.facebook.com sayfaları, Avea ağındaki performans için tasarlandı. Facebook’taki fotoğraflara, 0.facebook.com’dan da kolayca erişilebiliyor. Herhangi bir fotoğrafın görüntülenmesi için, abonelerin fotoğrafa giden linke tıklamaları yeterli oluyor. Aboneler, fotoğraf görüntülemek için, 0.facebook.com sitesinden ayrıldıklarında bilgilendiriliyor ve 0.facebook.com sitesinden çıkıp fotoğraf görüntülediklerinde standart internet tarifeleri üzerinden ücretlendiriliyorlar.

 3. HaKHaN
  Özel Üye
  Turkcell O.facebook.com ayarları

  Turkcell WAP'ı seçmeniz gerekir. Wap ayarları olmayanlar, WAP yazıp 2222'ye gönderebilirler. 0.facebook.com adresine giriş yapmalısınız.Cep telefonunuzun internet tarayıcısına zero.facebook.com veya 0.facebook.com yazarak siteye ulaşabilir, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu kampanya 31 Ekim 2011 tarihde sona eriyor.

  Avea O.facebook.com ayarları
  Avea aboneleri 0.facebook.com’a sadece cep telefonlarının WAP bağlantı noktası üzerinden erişebiliyor.
  Avea 0.facebook ayarları için tıklayın

  Vodafone O.facebook.com ayarları

  Hiçbir ücret ödemeden Facebook'a bağlanmak için yapmanız gereken cep telefonunuza özel olarak hazırlanan zero.facebook.com sayfasını ziyaret etmek.

  Facebook Zero, Vodafone tarafından ücretsiz sunulan mobil Facebook servisidir.Cep telefonunuza özel Facebook deneyimini yaşayabileceğiniz Facebook Zero ile şimdi nerde olursanız olun Facebook'a cepten ücretsiz bağlanın

  Adım 1: Cep Telefonunuzda Vodafone Live! Ayarlarının yapılmış olması gerekmektedir. Ayarları yapmak için live yazın 7048'e SMS gönderin

  Adım 2:
  Cep telefonunuzda kullandığınız tarayıcınızın adres çubuğuna zero.facebook.com adresini yazın.

  Cep telefonunuzdan Facebook'a girmek için zero.facebook.com adresini kullandığınızda dolaştığınız sayfalar için hiçbir ücret ödemezsiniz. Facebook Zero'da sadece tıkladığınız fotoğraflar ve Facebook Zero dışındaki linkler için kullandığınız data tarifesi üzerinden ücretlendirileceksiniz. Ücretli bir sayfaya yönlenmeden önce "Facebook'un fotoğrafsız bir sürümünü kullanıyorsun. Bu fotoğrafı görüntülemek standart veri ücretlerine tabidir." uyarısını göreceksiniz.

+ Yorum Gönder