+ Yorum Gönder
Kişisel Sayfalar Özel Forumlar ve Gizliyara Özel sayfası Forumunda Düz saça nasıl sahip olabılirim Düz saçlara sahip olmak Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Düz saça nasıl sahip olabılirim Düz saçlara sahip olmak
  saclarımın duz olmasını nasıl saglayabılırım 2. Mine
  Devamlı Üye

  İlk defa saç düzleştirici bir ürün hem bakıyor yapıyor, hemde en kıvırcık saçları bile dümdüz yapabiliyor.

  Evet yalnış okumadınız daha önce ürünler özellikle en son defrize ürünleri de saçı yıpratmadan ne kadar düzleştirebilirse o kadar düzleştiriyordu “kıvırcık saçları iri dalgaya” dönüştürmekten daha fazlası yapılamıyordu.

  Saçın yıpranma riski yüksek olduğundan bizler de bu tür işlemlerde saçın dümdüz olabileceği konusunda çok fazla garanti veremiyorduk. Fakat Eczacıbaşı’nın uzun zamandır üstünde çalıştığı “straight terapy” isimli yeni ürün hem saça inanılmaz güçlü bir bakım yapıyor hem de saçların ne kadar kıvırcık olursa olsun dümdüz olmasını sağlıyor. Bunu öyle güzel anlattılar ki size de bahsetmeden edemiyeceğim…  Hani şu bildiğimiz yumurta testi varya işte o testin bir benzerini kuzu kvıcığı ve incecik bir saçta gözlerimizin önünde uyguladılar ve saçın yarısı dümdüz ve yumuşacık iken diğer bir yarısı bonus kıvırcığı ile öylece kaldı… Hiçbir şekillendirici kullanılmadı hatta saçın dümdüz kısmını deneyi kanıtlamak için su ile ıslattılar ve sonuç gerçekten inanılmazdı saç hala dümdüz duruyordu yani kabarıp kıvırcıklaşmadı..

  Bunun ne anlama geldiğini kıvırcık saça sahip olup çile çekenler çok iyi anlarlar.

 3. HaKHaN
  Özel Üye
  Düz saç nasıl olur

  Yıkadıktan ve kuruladıktan sonra sıkı bir bere tak.mümkünse 2-3 saat kalsın.dümdüz olur..

+ Yorum Gönder