+ Yorum Gönder
Kişisel Sayfalar Özel Forumlar ve Gizliyara Özel sayfası Forumunda Ebelik lisans tamamlama ebelik staj uygulama dosyası Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Ebelik lisans tamamlama ebelik staj uygulama dosyası
  ebelik saj uygulama dosyası 2. Gizliyara
  FoRuMaciL Security

  Hemşirelik ve Ebelik Lisans Tamamlama Programı Staj Uygulama Toplantısı

  Sağlık Bakanlığı ile Atatürk Üniversitesi Rektörlüğü arasında imzalanan protokol çerçevesinde Hemşirelik, On Dokuz Mayıs Üniversitesi Rektörlüğü arasında imzalanan protokol çerçevesinde Ebelik Lisans Tamamlama Programları yürütülmektedir.

  Hemşirelik ve Ebelik Lisans Tamamlama programında dördüncü sınıfa geçen ve kayıt yenileyen öğrencilerin, imzalanan her iki protokol gereği eğitim-öğretimin bir parçası olarak alanlarında uygulama yapmaları gerekmektedir.

  Bu çerçevede, 18.01.2011 tarihinde Sağlık Müdürlüğü Eğitim ve Dinlenme Tesislerinde İl Uygulama Koordinatörü Sağlık Müdür Yardımcısı Ömer ÜNSAL başkanlığında, Eğitim Şube Müdürü Ahmet ŞAKIR, ilgili hastane başhemşireleri ve sağlık grup başkanlıklarından görevli personelin katılımı ile Staj Uygulama Toplantısı gerçekleştirilmiştir.

  Yapılan toplantıda öğrencilerin yapacağı uygulama ile ilgili değerlendirmeler yapılmış olup, Öğrenciler A, B, C Grubu hastanelerde bölümlerine göre iç hastalıkları, genel cerrahi, çocuk sağlığı ve hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum kliniği, jinekoloji, doğum, yeni doğan ünitesi ve çocuk kliniklerinde uygulamalarını “LİSANS TAMALAMA PROGRAMI UYGULAMA ESASLARI” çerçevesinde yapabileceklerdir.

 3. Gizliyara
  FoRuMaciL Security
  Ebelik Öğrenci Uygulama Değerlendirme Dosyası  http://www.konyasm.gov.tr/haberler/2...degdosyasi.pdf  Lisans Tamamlama Uygulamaları Hk. 2011/1 Sayılı Genelge  http://www.konyasm.gov.tr/haberler/2...lgeuygesas.pdf

+ Yorum Gönder