+ Yorum Gönder
Kişisel Sayfalar Özel Forumlar ve Gizliyara Özel sayfası Forumunda Fatih terimin fiziksel özellikleri ve bir çocukluk anısı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Fatih terimin fiziksel özellikleri ve bir çocukluk anısı
  fatih terimin fiziksel özellikleri ve bir çocukluk anısı 2. IŞILAY
  Devamlı Üye

  Fatih Terim Hakkında Genel Bilgiler

  Türkiye'de ismi ön plana çıkan futbolun patronlarının isimleri neler hatırlatıyor araştırması yapan Ligtv.com.tr'de teknik adamlar ve ilginç özelliklerini ortaya çıkardı.

  Ersun Yanal, Hikmet Karaman, Yılmaz Vural, Fatih Terim, Werner Lorant, Tigana gibi teknik adamlar Türk futbolseverlerin yakından tanıdığı isimler olarak ön plana çıksalar da renkli kişilikleri, birbirinden farklı özellikleri ile de dikkat çekiyorlar.

  "Ersun Yanal dediğimizde aklınıza ilk olarak ne geliyor?" diye sorduğumuzda 'Bilgisayar' diye cevap verenler çoğunlukta Fatih Terim deyince ise insanlarının aklına ilk olarak karizma geliyor. İşte teknik adamlar ve ilk çağrışımları

  FATİH TERİM: Fatih Terim gerek jestleriyle gerek mimikleriyle olsun herkes tarafından karizma olarak değerlendirilen bir insan. Özellikle kritik durumlardaki açıklamaları, ailesiyle ilgili çıkan haberlerin ardından yaptığı sert açıklamaları ve o anki mimikleri hala herkesin hafızasında. Fatih Terim deyince akla ilk olarak karizma geliyor. Giyim tarzıyla da dikkatleri çıkan Fatih Terim'in İtalyan modasını yakından takip ettiği belli oluyor. Bir maç öncesi yabancı bir basın mensubunun sorusunu İngilizce cevaplaması internet sitelerinde sıkça yer alsa da o kendini sosyal anlamda en iyi geliştiren teknik adam olarak dikkatleri çekiyor.

 3. Ziyaretçi
  çok güzel çok beğendim fatih terimin çocukluk anısını
+ Yorum Gönder


fatih terim in fiziksel özellikleri,  fatih terim fiziksel özellikleri,  fatih terim kişisel özellikleri,  fatih terimin fiziksel özellikleri nelerdir,  fatih terimin fiziksel özellikleri,  fatih terim çocukluk anıları