+ Yorum Gönder
Kişisel Sayfalar Özel Forumlar ve Gizliyara Özel sayfası Forumunda Rapunzel ve alice ın wonderlan kıtabının ingilizce-türkçe olrak en kısa özeti Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Rapunzel ve alice ın wonderlan kıtabının ingilizce-türkçe olrak en kısa özeti
  rapunzel ve alice ın wonderlan kıtabının ingilizce olrak en kısa özeti acil lazım 2. Gizliyara
  FoRuMaciL Security

  Summary of the book:

  Alice saw a rabbit one day playing in the garden. Through a hole while running after the rabbit had entered. After Alice. Rolled in a place and then stopped. A key found on the table. This is the key to every door, but none had tried. Then I added the key to the door and was a very small range, but there was much space. Dikledi looked at a bottle. Suddenly began to shrink. But the door had already closed the door. Then I was writing to me on a cookie. Alice is seven-and long drawn out long.
  But it was not even her shoes had grown so very sorry about this situation Alice began to cry. The other hand the extraordinary range of white gloves in the hands of more than a rabbit. Dropped the gloves with the hustle Rabbit fan. Alice picked up the glove. But I was going after the rabbit and yelpazelendi terledi.

  Guess what he had let the rabbit glove into the hands of the shortened length. Suddenly he saw a mouse. Do you talk to and he thought this mouse. Even with the mouse kaynaşmıştı. Baya talked with the mouse. Alice came to mind more than one cat, Dinah. Mice have you asked the cat. Alice, yes, you do not like cats or not he asked, of course, I do not like, he said. Alice is very good, but it's not my cat. He talked. Then I was home I passed a house in Alice. Rabbit berry is one in which the two had a dormouse. Together they drank tea and plunged into conversation. Alice asked who are you subject to these e basta. Alice told. Alice asked, but now my mind do not have tales to tell tale of Alice. This time I wanted to fable mice nuts. Dormouse tells tale of slumbering always subject to the grotesque fairy tales like them but I would like fairy tales. Alice told the E word will be found for the question. This became a discussion. Of course, Alice then went on his way. Then Alice was the way the kingdom. Suddenly a woman screaming. Everyone is listening to him in front. Alice noticed the presence of the Queen. Alice Who the hell are you, "he said. I was browsing here. Suddenly I heard your haykırışınızı. Queen Alice's head uçurulmasını ordered. Alice a little frightened. A few days passed like that. Then someone he met Alice false turtle. The turtle told him his life. And I asked Alice to tell the tale of his life.

  But Alice did not want to tell their own tale to think that a little bit confused. Suddenly there he called one of the one court. Grew quickly ran to the court. Mice, rabbits, and the king and queen of the court were looking at the turtle and Alice liar. After discussion it was called a few older sister Alice. Alice no longer fits your hand wash your face, come to dinner. Sister Alice had a dream very different. Let's tell Alice told her sister recalled. I think her sister at the saçmaymış, he said.

 3. HaKHaN
  Özel Üye
  Kitabın Özeti Türkçesi

  Alice bahçede oynarken bir gün bir tavşan gördüm. Bir delik tavşan girmişti sonra çalışırken sayesinde. Alice sonra. Bir yerde yuvarlandı ve sonra durdu. Masada bulunan bir anahtar. Bu, her kapı için bir anahtardır, ama hiçbiri çalışmıştı. Sonra kapı anahtarı eklenir ve çok küçük bir aralık, ama fazla yer yoktu. Dikledi bir şişe baktı. Aniden küçülmeye başladı. Ama kapı zaten kapı kapalı. Sonra bir çerez üzerinde bana yazıyordu. Alice yedi ve uzun uzadı olduğunu.
  Ama onun ayakkabı Alice ağlamaya başladı bu durum hakkında çok üzgünüm çok büyümüştü bile değildi. Öte yandan bir tavşan daha fazla elinde beyaz eldiven olağanüstü aralığı. Acele Tavşan fan ile eldiven düştü. Alice eldiven aldı. Ama tavşan ve yelpazelendi terledi sonra gidiyordu.

  O kısaltılmış boyu eline tavşan eldiven izin vermişti sanırım. Aniden bir fare gördüm. Konuşmak ve o bu fare düşünce yok. Hatta fare kaynaşmıştı ile. Baya fare ile konuştuk. Alice birden fazla kedi, Dinah aklıma geldi. Fareler Eğer kedi istedi. Alice, evet, kediler sevmiyorum ya da sorulan değil, tabii ki, ben sevmiyorum, dedi. Alice çok iyi, ama benim kedi değil. O konuştu. Sonra Alice bir evin geçti ev oldu. Tavşan berry iki bir fındık faresi vardı hangi biridir. Birlikte çay içti ve sohbet daldı. Alice bu e basta tabi kim sordu. Alice söyledi. Alice sordu, ama şimdi fikrimi Alice öyküsünü anlatmak için öyküler yok. Bu sefer masal fareler fındık istedim. Fındık faresi her zaman onlar gibi grotesk masal tabi durgun bir masal anlatıyor ama masal istiyorum. Alice E kelime soru için bulunacaktır söyledi. Bu, bir tartışma oldu. Tabii ki, Alice sonra yoluna devam etti. Sonra Alice yol krallık oldu. Aniden bir kadın çığlık. Herkes önünde onu dinliyor. Alice Kraliçe varlığını fark ettim. Sen de kimsin Alice, "dedi. Burada göz atıyordum. Aniden senin haykırışınızı duydum. Kraliçe Alice'in başını uçurulmasını. Alice biraz korkmuş emretti. Birkaç gün böyle geçti. Sonra birisi o Alice yanlış kaplumbağa bir araya geldi. Kaplumbağa Ona hayatını anlattı. Ve hayatının öyküsünü anlatmak için Alice istedi.

  Ama Alice biraz karışık olduğunu düşünmek kendi öyküsünü anlatmak istemiyordu. Aniden bir mahkeme bir tane var denir. Hızlı mahkemeye koştu büyüdü. Fare, tavşan, ve mahkeme kral ve kraliçe kaplumbağa ve Alice yalancı bakıyordu. Tartışma sonra birkaç ablası Alice çağrıldı. Alice artık elini yemeğe gel, yüzünüzü yıkayın uyuyor. Kardeş Alice çok farklı bir rüya gördüm. Alice hatırlattı kız kardeşi söyledi söyleyeyim. Ben saçmaymış de kız kardeşi düşünüyorum, dedi.

+ Yorum Gönder


rapunzel masalının ingilizcesi ve türkçesi,  alice harikalar diyarında masalının ingilizcesi,  rapunzel hikayesi türkçe ve ingilizce,  rapunzel ingilizce türkçe özeti,  alice in wonderland kitabı türkçe çeviri,  rapunzel masalı ingilizce türkçe