+ Yorum Gönder
Kişisel Sayfalar Özel Forumlar ve Gizliyara Özel sayfası Forumunda Twitter nasıl mesaj atılır ve yorum yazılır ltfn açıklamalı blgi istyrm Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Twitter nasıl mesaj atılır ve yorum yazılır ltfn açıklamalı blgi istyrm
  nasıl mesaj atılır ve yorum yazılır ltfn açıklamalı blgi istyrm 2. Mine
  Devamlı Üye

  Twitter'a Mesaj Göndermek

  Yazı yazmayı biliyorsanız Twitter'ı kullanamamanız için bir sebep yok
  . Tek yapmanız gereken sayfanın üst tarafındaki boş alana 140 karakteri geçmeyen mesajı yazmak ve alttaki update butonuna tıklamak, hepsi bu. Dilerseniz cep telefonunuzdan da m.twitter.com'u ziyaret edip güncelleme yapabiliyorsunuz. Böylece örneğin trafikte ilerlerken karşılaştığınız bir kazayı bildirip diğer Twitter kullanıcılarının bölgeden geçerken dikkatli olmasını sağlayarak sosyal hizmet kategorisinde bir iş bile yapabilirsiniz.
  Mesaj yazıp takipçilerinizle paylaşmak işte bu kadar basit.

  Twitter'a mesaj göndermenin farklı etkileri de oluyor. Gündemi takip edenler Hudson nehrine iniş yapan pilotu ve uçak kazasının televizyonlar dahil tüm haber kanallarından önce ilk Twitter'da yankılandığını, kullanıcıların iniş sonrasında; "uçağımız nehre indi, herkes iyi" açıklamaları ile olayı görenlerin; "az önce binanın önünden bir uçak geçti" mesajlarını anımsayacaktır.

+ Yorum Gönder


twittera nasıl mesaj yazılır,  tweet nasıl yazılır,  twitter da gündeme nasıl yazı yazılır,  twitter da gündeme nasıl yazılır,  twitter nasıl mesaj yazılır,  twitter nasıl cevap yazılır