+ Yorum Gönder
Kişisel Sayfalar Özel Forumlar ve Gizliyara Özel sayfası Forumunda 2011 açıköğretim fakültesi kayıtları ne zaman Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  2011 açıköğretim fakültesi kayıtları ne zaman
  2011 açıköğretim fakültesi kayıtları ne zaman 2. IŞILAY
  Devamlı Üye

  AÖF Kayıt İşlemi

  Sınav sonuçlarının açıklanması ile birlikte yeni dönem hazırlıklarına başlayan AÖF kayıtlara başladı. İnternet üzerinden kayıt yenileme ve ders seçimi için login.anadolu.edu.tr adresine TC kimlik no ve verilen şifre ile oturum açmanız gerekiyor. Oturum açtıktan sonra kayıt yenileme işlemini ve ders ekle/sil işlemini yapabilirsiniz.

  Açık Öğretim Fakültesi sınav sonuçları ne zaman açıklanıyor? AÖF sınav sonuçları nereden bakılıyor? AÖF sınav sonucu ne zaman belli oluyor? Açık Öğretim Fakültesi 1-2 haziran sınav sonucu açıklandı mı? AÖF final sınavı sonuçları açıklanır açıklanmaz sitemizde olacaktır.

  Öğrenciler TC kimlik numarası ile http://yillik.eogrenme.anadolu.edu.tr adresinden soru ve cevaplara ulaşabiliyor.Anadolu Üniversitesi (AÜ) Rektörü Prof. Dr. Davut Aydın, AÖF sisteminde 1 milyon 197 bin 746 öğrencinin katıldığı AÖF bahar dönemi ara sınavı sonuçlarını 11 günde açıklayarak, üniversite tarihinde bir ilki gerçekleştirdiklerini bildirdi.

+ Yorum Gönder