+ Yorum Gönder
Kişisel Sayfalar Özel Forumlar ve Gizliyara Özel sayfası Forumunda Gece lambası nasıl üretilir ve gece lambası hangi malzemelerle üretiilir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Gece lambası nasıl üretilir ve gece lambası hangi malzemelerle üretiilir
  gece lambası nasıl üretilir ve gece lambası hangi malzemelerle üretiilir..çok acil lütfen yardım edin 2. Forumacil
  Devamlı Üye

  Gece lambası nasıl yapılır

  1u4x.jpg

  Çoğunlukla geri dönüşümlü parçalar kullanır ve bir araya getirmek için kolay bir ucuz ama çekici kağıt "Shoji" tarzı lamba.
  UYARI 1: Bu ​​lamba atarax's Shoji lamba Instructable etkilenmiştir genel tasarımı (ve muhtemelen tüm fikir). yan motif Nick Falzone muhteşem Sangaku ve Yuugou durumda mods s etkilenmiştir. Ben onların fikir ya çalmadım.
  YASAL UYARI 2: Bu ​​belki ben yazdım güvenli olmayan bilgisayar Instructables biridir. Ancak, sıcak tutkal sıcak, makas sivri olup, bambu ve pis parçalanmak verebilir bu Instructable kablolama bir elektrik ampul soketi içerir. Bunu güvenli bir şekilde nasıl yapılacağını bilmiyorsanız, ben elektrik aksilikler için tüm sorumluluk kabul etmez.
  YASAL UYARI 3: ben fotoğraf çekmeden önce bu şey inşa çünkü Evet, ben Google resim arama dan parçalar görüntüleri var bir ışık soket ve oluklu mukavva fotoğrafı çekerken rahatsız olamazdı. Senin görüntü kullanıyorum ve siz değil, ben, bana izin vermedi istiyorsunuz ve kendime ait bir yenisiyle değiştirir olacak

+ Yorum Gönder


kolay gece lambası nasıl yapılır,  gece lambası nedir niçin kullanılır,  gece lambası nerelerde kullanılır,  gece lambası ne zaman bulundu,  gece lambası nasıl yapılır,  kolay gece lambası nasıl yapılır