+ Yorum Gönder
Kişisel Sayfalar Özel Forumlar ve Gizliyara Özel sayfası Forumunda Gece lambası nasıl yapılır şekilleri nasıldır Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Gece lambası nasıl yapılır şekilleri nasıldır
  gece lambası nasıl yapılır şekilleri nasıldır 2. Forumacil
  Devamlı Üye

  Gece lambası yapımı

  gecelambasnaslyaplrekil.jpg

  Çoğunlukla geri dönüşümlü parçalar kullanır ve bir araya getirmek için kolay bir ucuz ama çekici kağıt "Shoji" tarzı lamba.

  UYARI 1: Bu ​​lamba atarax's Shoji lamba Instructable etkilenmiştir genel tasarımı (ve muhtemelen tüm fikir). yan motif Nick Falzone muhteşem Sangaku ve Yuugou durumda mods s etkilenmiştir. Ben onların fikir ya çalmadım.

  YASAL UYARI 2: Bu ​​belki ben yazdım güvenli olmayan bilgisayar Instructables biridir. Ancak, sıcak tutkal sıcak, makas sivri olup, bambu ve pis parçalanmak verebilir bu Instructable kablolama bir elektrik ampul soketi içerir. Bunu güvenli bir şekilde nasıl yapılacağını bilmiyorsanız, ben elektrik aksilikler için tüm sorumluluk kabul etmez.

  YASAL UYARI 3: ben fotoğraf çekmeden önce bu şey inşa çünkü Evet, ben Google resim arama dan parçalar görüntüleri var bir ışık soket ve oluklu mukavva fotoğrafı çekerken rahatsız olamazdı. Senin görüntü kullanıyorum ve siz değil, ben, bana izin vermedi istiyorsunuz ve kendime ait bir yenisiyle değiştirir olacak

+ Yorum Gönder


gece lambası nasıl yapılır,  lamba yapımı,  basit gece lambası nasıl yapılır,  gece lambası yapımı,  basit bir gece lambası nasıl yapılır,  basit bir gece lanbası nasıl yapılır