+ Yorum Gönder
Kişisel Sayfalar Özel Forumlar ve Gizliyara Özel sayfası Forumunda Yardımlaşmayşla ilgli kısa ve öz hikaye lazım Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Yardımlaşmayşla ilgli kısa ve öz hikaye lazım
  yardımlaşmayşla ilgli hikaye lazım ama hep aynı şeyler çıkııyor bana kısa we öz lazım 2. IŞILAY
  Devamlı Üye

  YARDIMLAŞAMA İLE İLGİLİ KOMPOZİSYON

  İnsanlar arasında birliğin ve dayanışmanın iş başarma ve mutlu olma yolunda gerekli olduğuna inanan atalarımız “Bir elin nesi; iki elin sesi” demişler. Hayatın zorlukları ve doğal olaylar karşısında tek insan âciz ve kudretsizdir; silinmeye mahkûmdur
  . Başkalarından uzaklaşan, yalnız kendilerine inanan insanların daima yenilgiye uğrayışları bu gerçeği ispatlamak için yeterlidir.

  Yaşamak, zorlukları yenmek, başarı yolunda mesafe kazanabilmek için insanların birbirlerinin güçlerine, fikir ve düşüncelerine ihtiyaçları vardır
  . Birinin düşünce ve görüşlerinin tükendiği yerde, diğerinin zekâsı ve buluşları sonuca ulaşmada yararlı olabilir. Birlik olunan yerde ele alınan işlerin başarı yolları daha doğru ve sağlam olarak bulunabilir; çalışma düzeni daha sağlam bir şekilde kurulabilir. Fikir ve görüş çatışmaları dahi, gerçeğin ortaya çıkmasına yardım eder.
  Bütün girişim ve atılımlarımızda, daima bizden daha tecrübeli olanların fikir ve görüşlerine, yardımlarına başvuralım. Birliğin güçlü ahenginden ayrılmayalım.”

  Yardımlşaşmaktan elele vermekten insan birikimlerinden birşey kkaybetmez zaten o yüce sözde denmezmiki bir mum diğerine ışık vermekle kendi ışığından birşey kaybetmez diye buda böledir hadi herkesi parlatalım herkes bizler gibi pırıl pırıl olsun hem onlarda bizlere aydınlık versin yoksa biz birbirimizden ateşimizi saklarsak o ateş ışıldayamaz rtmaz küçük bir rüüzgarda kül olur gider.

+ Yorum Gönder


yardımlaşma ile ilgili hikayeler kısa,  yardımlaşma ile ilgili kısa hikayeler,  yardımlaşma ile ilgili hikaye kısa,  yardımlaşma ile ilgili kısa hikaye