+ Yorum Gönder
Kişisel Sayfalar Özel Forumlar ve Gizliyara Özel sayfası Forumunda Counter strike 1.6 türkçe yama nasıl kurulur? Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Counter strike 1.6 türkçe yama nasıl kurulur?
  arakadaşlar yardım edin nasıl kurarım counter strike 1.6 türkçe yamasını 2. Forumacil
  Devamlı Üye

  Strike 1.6 türkçe yama nasıl kurulur? ile ilgili video
  Counter Strike 1.6 Türkçe Yama ve Harita Paketi bir eklentidir. Bu eklentiyi kurabilmek için bilgisayarınızda Counter Strike 1.6 oyunu yüklü olmalıdır. Aksi takdirde yama kurulmayacaktır.

  Counter Strike 1.6 için hazırlanmış olan bu yama Türkçe dil eklentisi dışında harita paketide içermektedir. Bu yamayı kurduktan sonra yeni haritalar açılacaktır ve oyun tamamen Türkçe olacaktır.

  Counter Strike 1.6 Türkçe Yama ve Harita Paketi Yama Kurulumu
  Yamayı kurmadan önce mutlaka Counter Strike oyununu kapayın. Yani oyun aktif pencerede olmasın. Bilgisayarın sağ alt kısımdaki saatin yanında Conter Strike simgesinin olmadığından emin olduktan sonra indirdiğimizrarlı dosyayı açıyoruz. Karşımıza çıkan klasörlerin içinde Oku dosyası var. Bu dosyaları okuyarak verilen talimatları yapıyoruz. Oyunumuz tamamen Türkçe oluyor.

+ Yorum Gönder


counter strike 1.6 türkçe yama nasıl kurulur,  cs 1.6 türkçe yama nasıl kurulur,  cs 1.6 türkçe yama nasıl yapılır,  cs 1.6 türkçe yama nasıl kurulur resimli,  counter strike 1.6 türkçe yama nasıl yapılır,  counter strike türkçe yama nasıl kurulur