+ Yorum Gönder
Kişisel Sayfalar Özel Forumlar ve Gizliyara Özel sayfası Forumunda Ayırma büyüsü yapmak istiyorum Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Ayırma büyüsü yapmak istiyorum
  2 yıllık sevgilimden aynı işyerime giren baska bi kız yüzünden ayrıldım. kız önce beni işten attırdı sonra sevdigim insanı doldurarark benden nefret ettirdi şimdide evlendiler. ayırma büyüsü için kime hangi hocaya basvurmam lazım yardımcı olun nolur 2. HARBİKIZ
  Moderator

  Size Bu konuda sadece büyünün günah olduğunu söyleyerek yardımcı olabiliriz
  Büyü Günah mıdır
  Bazı kimseler büyünün günah olmadığını, hatta bazen bunun iyilik sayılabileceğini iddia ederler. Ama gerçek böyle değildir. Herkesin bir kaderi vardır. Tanrı herkesin kaderini çizmiş ve ona irade gücü vermiştir. Bir insan doğar ve kaderine göre bir ömür sürer. Bu arada iyiyle, kötüyü ayırmak için vicdanından yararlanır ve doğru yolda yürüyebilmesini de iradesi sağlar. Bir insana büyü yapıldığı zaman onun doğru yolda gitmesini sağlayan iradesi elinden alınmaktadır.Yani kendisi savunmasız bırakılmaktadır. Bu da Tanrıya karşı gelmek demektir. Din kitaplarının hepsinde de büyünün çok ağır bir suç olduğu yazılıdır. Hatta Tanrının gerektiğinde her türlü suçu bağışlayacağı belirtilmekte fakat büyü yapanı asla bağışlamayacağı belirtilmektedir.


  Bütün bunlardan da anlaşılacağı gibi büyü yapmak, ve yaptırmak günahtır! Bir insanın kaderini değiştirmek, iradesini elinden almak, kendisine acı çektirmek gerçekten çok büyük bir suç ve günahtır.

  Fakat iyilik için bir evliliği kurtarmak için bir aşkı kurtarmak için iki sevgiliyi birleştirmek için yapılan vefkler günah olmadığı gibi tam tersine sevabı vardır.Büyü bozmak da ayrıca sevaptır.

  Büyünün İyisi Var mıdır?

  Bazı kimseler kısmet açmak için veya buna benzer nedenlerle büyü yapmanın sevap olduğu söylerler bu kısmen doğrudur amacı önemlidir. Mesela evde kalmış bir kıza büyü sayesinde koca bulmanın iyilik olduğunu söylerler. Bu şekilde yapılan büyüler hayır büyüleridir ve günah değildir. Tanrı, herkesin kaderini ayrı çizmiştir. O isterse evde kalmış kuluna uygun bir eş de verebilir bizim yaptığımız sadece bu işe aracı olmak bu iş için dua yazmaktır. Böyle bir durumda o genç kızın hayırlı bir eş için dua etmesi daha doğrudur ve aynı zamanda sevaptır. Ama Tanrının işine karışarak, alın yazısıyla oynamak yine onun dualarından, kitaplarından, sıfatlarından yararlanarak, kötü işler için kötülük için büyü yapmak büyük hatadır.

+ Yorum Gönder


işten attırma büyüsü