+ Yorum Gönder
GSM Arşivi ve GSM Merkezi Cep Telefonları Forumunda Nokia E71 Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Crazyiso
  Devamlı Üye

  Nokia E71
  Nokia E71 Hakkında Geniş Bilgi

  Arkadaşlar lütfen bana Nokia E71 ile ilgili geniş bilgiler verir misiniz?

  Nokia yetkililerinden Soren Petersen’in Nokia E71 ile ilgili açıklaması şöyle: “Nokia E71 cep telefonumuz mobil yaşam tarzı süren ve kişisel ve işle ilgili e-posta mesajlarına hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmak isteyen kullanıcılara yönelik bir ürün. Kullanıcılarımızdan gelen talepler yönünde Nokia E71 cep telefonunu ajanda ve telefon rehberi gibi uygulamaları tek bir tuşa dokunarak çalışacak şekilde tasarladık. Nokia E71 kullanım özelliklerinde olduğu kadar tasarım yapısı ile de göze hitap ediyor. Nokia E71 cep telefonumuzda paslanmaz çelik ağırlıklı malzeme kullanarak sağlam ve göze hoş gelen bir görünüm sergilemelerini sağladık. Aynı zamanda Nokia E71 kullanıcıların talep ettikleri en son multimedya fonksiyonlarını da içermekte.”
  Nokia E71 tek tuş ile e-posta
  Nokia E71 cep telefonu profesyonel ve kişisel e-posta kullanımı için kolay kurulum ve kolay kullanım sağlayan tam donanımlı özellikler içeriyor. İş yerlerinde Microsoft Exchange kullananlar Nokia E71 cep telefonunda yüklü olarak gelen Mail for Exchange mobil e-posta uygulaması ile e-posta mesajlarına ulaşabiliyorlar. Kullanıcılar Nokia E71 cep telefonu ile e-posta mesajlarına, takvim ve ajanda bilgilerine, telefon rehberine ve kayıtlı notlarına geçek zamanlı ulaşabildikleri gibi aynı zamanda Word, Excel, PowerPoint ve PDF formatındaki ekli belgeleri de cihazlarına direkt olarak indirebiliyorlar.

  Nokia E71 multimedya cep telefonu
  Nokia E71 cep telefonu kullanıcıları Gmail, Yahoo! Ve Hotmail’in yanı sıra dünya üzerinde binin üzerinde internet servis sağlayıcı tarafından sunulan e-posta hizmetlerinden de yararlanabiliyorlar. Nokia E71 cep telefonu ayrıca, Nokia Intellisync Wireless Emial çözümü ve System Seven ve Visto Mobile gibi üçüncü parti e-post çözümlerini de destekliyor. Nokia E71 cep telefonu yeni bir özellik olan ve kullanıcıların kişisel ve iş alanında tercih ettikleri açılış ekranları arasında kolaylıkla geçiş yapmalarına olanak tanıyan moda da sahip.
  Nokia E71 multimedya telefon
  Strateji analistlerinden Andrew Brown: “Mobil e-posta uygulamalarını yaygınlaştığı ve kablosuz bağlantı uygulamalarının kullanım alanlarını hızla genişlettiği günümüzde Nokia tüketicilerin, üst seviye kullanıcıların ve profesyonellerin beklentilerine cevap verebilen piyasa lideri geniş ürün yelpazesi ile çok iyi bir konum elde etmiş durumda.”

  Nokia E71 cep telefonu
  Paslanmaz çelik malzemeden üretilmiş gövdesi ve kendine özgü çizgileri ile Nokia E71 cep telefonu gri çelik ve beyaz çelik olmak üzere iki farklı versiyona sahip. Nokia kalitesinin ve işçiliğinin tüm izlerini taşıyan Nokia E71 cep telefonu ****lik detayları ve parlak renkli ekranı ile sade kullanım özellikleri sergiliyor. Hem tek elle ve hem de iki elle kullanıma olanak tanıyan Nokia E71 cep telefonu ergonomisi, tasarımı ve özel olarak üretilmiş tuş takımı ile dikkatleri üzerine çekiyor.
  Nokia E71 eğlence özellikleri
  Nokia E71 cep telefonu e-posta ve kişisel bilgi yönetimi uygulamalarının yanı sıra harita, müzik ve medya paylaşımı gibi talepleri yüksek kullanıcılara yönelik en son Ovi servislerini de destekliyor. Bu özellikler arasında HSDPA ile hızlı sorunsuz internet bağlantısı, kablosuz ağ bağlantısı ve 3G fonksiyonları, Assisted GPS (A-GPS), Nokia Maps navigasyon, 8GB’a kadar kapasitesi yükseltme desteği ile müzik çalar ve 3.2 megapiksel otofokuslu dijital kamera da yer alıyor.

  Her tür desteğe sahip iş telefonu
  Ufak çaplı iş dünyası ihtiyaçlarına cevap veren Nokia E71 cep telefonu aynı zamanda, hem cihaz hafızası ve hem de kullanılan bellek kartı üzerinde entegre şifreleme sağlayan fonksiyonu gibi özellikleri ile kurumsal kullanım açısından son derece donanımlı bir ürün. Nokia E71 cep telefonu entegre mobil VPN özelliği sayesinde profesyonel mobil kullanıcıların şirket ağlarına güvenle bağlanmalarını sağlıyor.

  Nokia E71 aksesuarları
  Nokia yeni modeli Nokia E71 cep telefonu ile birlikte çeşitli aksesuarlarını da tanıttı. Bu yeni cep telefonu aksesuarlarından Nokia Cr Kit CK-100 ve Nokia Display Car Kit CK-600 araç kitleri kolay kullanımları, basit kurulumları ve yazılım güncelleme destekleri ile dikkat çekiyorlar. Nokia’nın mobil kullanımı kolaylaştıran diğer aksesuarları ise Nokia Bluetooth Headset BH-212 kulaklık, Nokia Mobile Holder CR-106 ve Nokia Mobile Holder CR-105.
  Nokia Eseries E71 cep telefonu
  Telekom İtalya yetkililerinden Mr Golinelli’nin görüşleri şöyle: “Nokia E71 cep telefonu; kalite, güvenirlik ve kullanılabilirlik kavramlarını ifade eden Nokia markasının başarılı bir temsilcisi. Büyük bir tüketici kesimini oluşturan kullanıcılarımız fonksiyonelliğin yanı sıra tasarıma da önem vermekte ve Nokia’nın yeni modelleri bu beklentilere yepyeni konseptlerle cevap veriyor.”
  3.2 megapiksel otofokuslu kamera
  16 milyon renk 240 x 320 piksel ekran
  Bluetooth
  USB
  410 saat bekleme ve 10.5 saat görüşme süresi
  Word Excel, PowerPoint ve PDF gibi ofis uygulamaları
  GPS
  Görüntü görüşme
  FM radyo
  Kablosuz ağ bağlantısı
  Boyutlar: 57 x 114 x 10 mm
  Ağırlık: 127 gram
 2. Acil

  Nokia E71 isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder