+ Yorum Gönder
GSM Arşivi ve GSM Merkezi Cep Telefonları Forumunda Nokia 5130 facebook ayarları yapma Konusunu Okuyorsunuz..
 1. IŞILAY
  Devamlı Üye

  Nokia 5130 facebook ayarları yapma
  Nokia 5130 facebook ayarları yapma işlemi kısaca

  Arkadaşlar sizlerden ricam bana Nokia 5130 Facebook ayarlarını yapma işlemi hakkında bilgi verir misiniz?

  Öncelikle facebook a girmek için telin orjinal tarayıcısından gireceksin opera ile değil opera ilede girebilirsin ama ücretsiz değil bunun için wap ayarı kullanabilirsin WAP tel modeli yaz 2222 ye gönder gelen ayarı kaydet artık giriş yapabilirsin.
  Ücretli olarak facebook ve msn ye girmek içinse turkcell internet ayarı kullanacaksın.
 2. talha_98
  Yeni Üye

  arkadaşlar bende nokia 5130 var ben telefondan internete giriyorum paket veri bağlanyısı yok ve bağlantı kurulamıyor dio internete nasıl girebilirim.lütfen yardım edin
 3. IŞILAY
  Devamlı Üye
  Sorularınıza cevap bulmak ya da hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgi edinmek için, Avea Müşteri Hizmetleri'ni haftanın 7 günü 24 saat arayabilirsiniz. Avea hatlı cep telefonunuzdan 500'ü tuşlayarak ya da sabit hatlardan 444 1 500'ü çevirerek Avea Müşteri Hizmetleri'ne ulaşabilirsiniz. Avea hatlarınızdan yaptığınız 500 Avea Müşteri Hizmetleri aramaları süreden bağımsız olarak faturalı hatlar için 45 kuruş, faturasız hatlar için 60 kuruş fiyatından ücretlendirilmektedir.
 4. HARBİKIZ
  Moderator
  Önce müzik çaları açın. Seçeneklere basın. İndirilenlere girin. 3 seçenek çıkacak, adrese git yazan yere basın. rtsp:// yazıyor onu silip http://0.facebook.com ya da 0.fb.me yazın ve Tamam'a tıklayın. Normal tarayıcı ile ücretsiz Turkcell Facebook'a girecektir.

+ Yorum Gönder


nokia 5130 internet ayarları,  nokia xpress music 5130 internet ayarları,  5130 internet ayarları,  nokia 5130c-2 internet ayarları,  nokia 5130 facebook ayarları,  nokia xpress music facebook ayarı