+ Yorum Gönder
GSM Arşivi ve GSM Merkezi Cep Telefonları Forumunda Nokia hesabı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mesport
  Moderators

  Nokia hesabı
  Nokia hesabı kısaca

  Hemen bana Nokia hesabı ile ilgili bilgi verir misiniz?

  Müzik mağazasından müzik indirmek için, Nokia hesabı oluşturmalısınız. Nokia hesabınız, PC'nizde ve mobil cihazınızda aynı kullanıcı adı ve şifreyi kullanarak tüm Ovi servislerine erişmenizi sağlar.

  1.PC'nizi veya mobil cihazınızı kullanarak Müzik mağazasını açın.
  2.Giriş yapın veya üye olun öğesini seçin.
  3.Gerekli bilgileri girin: kullanıcı adı, şifre, e-posta adresi ve cep telefonu numarası.

  Kullanıcı adı ile şifre aynı olamaz. Şifre 6-20 karakterden oluşmalıdır ve boşluk veya özel karakter içeremez. Şifrenizi daha sonra değiştirebilirsiniz.
  4.E-posta veya metin mesajı yoluyla Ovi Müzik haber bültenlerini, promosyonları ve güncellemelerini almak isteyip istemediğinizi belirleyin. Bültene Hesap > Müzik hesabı ile daha sonra abone olabilirsiniz.
  5.Oturduğunuz ülkeyi onaylayın.
  6.Geçerli tüm kayıt ve koşulları okuyup kabul edin.
  7.Kaydınızı tamamlamak için, Devam Et seçeneğini belirleyin.
  Hesabınız oluşturulduğunda size bir hoş geldiniz e-postası gönderilir. Oturum açma bilgilerinizi içerdiği için bu e-postayı saklamalısınız. Nokia kişisel verileri bu servisle ilgili belirli amaçlar için kullanabilir, ayrıntılar için Nokia gizlilik politikasına bakın.

  Şifrenizi başka insanlara söylemeyin. Şifrenizi unutursanız, oturum açma görünümünde Bilgilerinizi unuttunuz mu? seçeneğini belirleyin. E-posta adresinize geçici bir şifre gönderilir. Geçici şifre ile giriş yapın ve yeni bir şifre oluşturun. Yalnızca geçerli bir e-posta adresiniz varsa yeni şifre ve Nokia hesabınızla ilgili diğer hatırlatıcıları isteyebilirsiniz.

  Müzik mağazasının 20 dakikalık boşta kalma zaman aşımı süresi vardır. Mağazayı kullanmak için yeniden giriş yapmanız gerekebilir. Mağazadan çıkış yapmak için Çıkış yapın seçeneğine tıklayın.
 2. Acil

  Nokia hesabı isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder


nokia hesabı,  nokia hesabı oluştur,  nokia hesabı oluşturma,  nokia hesabı al,  nokia hesabı aç,  nokia hesabı giriş