+ Yorum Gönder
GSM Arşivi ve GSM Merkezi Cep Telefonları Forumunda Motorola ET1 özellikleri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Motorola ET1 özellikleri
  Motorola ET1’in Öne Çıkan Özellikleri

  Arkadaşlar bana hemen Motorola ET1'in öne çıkan özellikleri ile ilgili bilgi verir misiniz?

  - Perakendeciler Motorola’nın geniş partner ve bağımsız yazılımcı ağı tarafından geliştirilen çok çeşitli uygulamayı sorunsuz ve güvenli biçimde çalıştırabiliyor. Bunlar arasında satış yardımı, Mobil POS (mPOS), elektronik yönetici kontrol paneli, planogram yönetimi ve uyumluluk ürün bulma gibi uygulamalar da yer alıyor.

  - Android işletim sisteminin kurumsal kullanım için geliştirilmiş bir versiyonu üzerinde çalışan ET1 tablet, çok sayıda çalışan tarafından 7 gün 24 saat kullanılabilecek şekilde tasarlandı.

  - Motorola’nın yeni bir HTML5 uygulama geliştirme çerçevesi olan RhoElements gibi kurumsal segmente yönelik yazılım modülleri tarafından desteklenen iş dünyası, artık hızlı ve hesaplı kurumsal uygulamalar geliştirerek bu uygulamaları hem geleneksel Windows Embedded Handheld™ hem de Android tabanlı Motorola cihazlarında konuşlandırarak tutarlı kullanıcı deneyimi olanağına kavuşuyor.

  - Motorola ET1’de, video ve resim içeren kullanıcıya yönelik uygulamalar için tasarlanmış 7 inçlik dayanıklı Gorilla Glass™ renkli ekran yer alıyor. Ayrıca ekranın çevresi perakendecinin markası ile uyumlu biçimde özelleştirilebiliyor.

  - Motorola ET1’in kurumsal pazara yönelik aksesuar ve özellikleri arasında şunlar da yer alıyor:

  *Çalışma ortamında meydana gelebilecek çarpma ve düşmelere dayanıklı tasarım
  *Seçimlik entegre barkod ve manyetik kart okuyucu
  *Ana pil çıkarıldığında RAM’deki veriyi 15 dakika kadar koruyan bellek destek bataryası sayesinde, çalışırken çıkarılıp-takılabilen (hot-swappable) pil paketleri
  *Tek ve çok yuvalı tablet ve batarya şarj üniteleri
  *Ön ve arka yüz kameraları
  *Bluetooth üzerinden el tipi barkod okuyucu, mobil ödeme okuyucu ve yazıcıları bağlama olanağı
  *Rahat taşıma için seçimlik bilek askısı

  - ET1 tablet, Motorola’nın dahili ve harici bileşenlerin normal ve zorlu kullanımın yanı sıra kaza sonucu gördüğü zararı da kapsayan ve böylelikle öngörülmedik onarım masraflarını ciddi ölçüde aşağı çeken “Geniş Kapsam ile En Başından Servis ve Garanti” programı çerçevesinde piyasaya sunuluyor.

  Motorola ET1 tablet Türkiye’de AVNET ve Armada distribütörlüğünde, Motorola Solutions’ın Türkiye çapındaki bayileri üzerinden müşterilere ulaşıyor.
 2. Acil

  Motorola ET1 özellikleri isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder