+ Yorum Gönder
GSM Arşivi ve GSM Merkezi Cep Telefonları Forumunda Samsung Galaxy S3 Özellikleri Nedir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Samsung Galaxy S3 Özellikleri Nedir
  Samsung Galaxy S3 Özellikleri Nedir kısaca anlatır mısınız?

  Lütfen bana Samsung Galaxy S3 özellikleri ile ilgili bilgiler verir misiniz?

  Galaxy S 3'ün Londra'da tanıtımı yapıldı. Tanıtımı yapan Samsung Electronics'in CEO'su Shin Jong-kyun, yeni ürünleri hakkında bilgi verdi. Önceki modele göre daha ince olan Galaxy S 3'ün kalınlığı 8.6 milimetre. 136.6 mm uzunluğunda ve 70.6 mm genişliğinde olan Galaxy S 3, aynı zamanda çok hafif. Sadece 133 gram. Galaxy S 3, çabuk biten batarya problemlerinde 2100 mAh'lik pili yeni bir dönem açtı.

  Galaxy S 3'ün en çok konuşulan özelliği ise yüze, göze,ses ve hareketlere duyarlı olması. Çok yönlü algılama özelliği olan Galaxy S 3, kullanıcının birçok hareketini algılayan özelliklere sahip.

  Öte yandan Samsung, bu son model akıllı telefonu için özel ekran dizaynı ihmal etmemiş. 4.8 inçli 1280*720 HD'li Super Amoled Ekran ile Samsung S 3, yüksek çözünürlük konusunda kendi kulvarındaki rakiplerinin önüne geçmiş oldu.

  Galaxy S 3'te üzerine emek sarf edilen bir başka taraf ise telefonun kamerası. 8 megapiksellik kameraya sahip olan Galaxy S 3, 8 kare üst üste çekim yapabiliyor. Öte yandan otomatik fokuslama özelliğini ile kullanıcılarına zevkle resim çekme şansı tanıyor.
 2. Acil

  Samsung Galaxy S3 Özellikleri Nedir isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder