+ Yorum Gönder
GSM Arşivi ve GSM Merkezi Cep Telefonları Forumunda Samsung Galaxy S3 Hangi Renkleri Var Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Samsung Galaxy S3 Hangi Renkleri Var
  Samsung galaxy s3 hangi renkleri var kısaca resimler

  Arkadaşlar bana renkli Samsung galaxy S3 telefonlarını gösterir misiniz? 2. FERAY
  Devamlı Üye

  Samsung Galaxy S3 Renkleri

  İlk çıktığı zaman kullanıcılara iki seçenek Mermer Beyazı - Çakıl Mavisi imkanı ile sunulan Galaxy S3ler, yeni seçenekler ile karşınıza çıkacak.

  samsung-galaxy-s3-1.png

  Samsung günden güne kendini daha fazla yenileyen büyük bir marka olurken aynı zamanda farklı zevkleri ve bütçeleri olan kullanıcılarını da düşünüyor. Galaxy S3 alamayan kişiler için benzer ama özellikleri kısıtlanmış Galay S Duos modelini daha bir kaç gün önce tanıttı. Şimdi ise farklı renkler ve tasarımlar isteyen kullanıcılar için Galaxy S3ün farklı renklerdeki modellerini piyasaya çıkardı.

  samsung-galaxy-s3-renkleri2.jpg

  Samsung firmasının en baştan beri iki renk sınırında kalmayıp farklı renklerde modeller çıkaracağı biliniyordu. Bu doğrultuda Garnet Red ile koyu kırmızı tonları AT&T ile piyasaya çıktı. Bununla beraber Garnet Red daha farklı bir renk tonu ile de kullanıcılarıyla buluşuyor. Sapphire Black ile açık maviden hoşlanmayanlara daha karanlık bir mavi ton sunuluyor. Sadece bunlarla kalmayan firma daha önce hiç çıkarmadı farklı renkli Titanim Gray ve Amber Brown modellerini çıkardı. Ayrıca uzun süredir piyasaya çıkmayan kahverengi ton bu seri de oldukça çekici duruyor.

  Samsung Galaxy S3 Renkleri.jpg

  Firma sunduğu bu yeni renkler ile daha fazla kişinin estetik anlayışını karşılıyor.

+ Yorum Gönder


samsung galaxy s3,  samsung galaxy s3 renkleri,  s3 renkleri,  galaxy s3,  samsung,  samsung s3 renkleri