+ Yorum Gönder
GSM Arşivi ve GSM Merkezi Cep Telefonları Forumunda Samsung Galaxy S3 Hangi Programlar Yüklenmeli Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Samsung Galaxy S3 Hangi Programlar Yüklenmeli
  Samsung galaxy s3 hangi programlar yüklenmeli kısaca

  Arkadaşlar benim telefonuma acilen Samsung galaxy s3 hangi programlar yüklenmeli sizce ne yapmalıyım? 2. FERAY
  Devamlı Üye

  Samsung Galaxy S3 Hangi Programlar Yüklenmeli kısaca

  1.Foursquare : Arkadaşlarınızın nerede olduğunu görebileceğiniz bu uygulama ülkemizde de popülerliğini artırıyor. Bazı mekanlar özel imkanlar bile sunuyor. Gittiğiniz mekanlar hakkında yorumlar yapıp diğer kullanıcılara yol gösterebiliyorsunuz.

  2.Instagram : Yeryüzünde instagram yüklenmemiş iPhone kalmadı sanırım. Eğer hala yüklemediyseniz hemen yükleyin ve fotoğrafçılık yeteneğinizi keşfedin.

  3.Evernote : Evernote açıklarınızı kapatmak için burada. Topladığınız resimler,fotoğraflar, yazılar ve notları kolayca kaydedin, daha sonra bunlar cihazınızla eşleşsin.

  4.Teamviewer : Uzak masaüstü yazılımlarının şahı sayılabilecek Teamviewer ile mobil cihazdan evdeki bilgisayarınızın masaüstüne kolayca ulaşıp kullanabilirsiniz. üstelik ücretsiz.

  5.SkyDrive : Microsoft tarafından geliştirilen ve servisedilen hizmet sayesinde depoladığınız dosyalara internet olan cihazlardan ve telefonlardan ulaşabiliyorsunuz.

  6.Google + : Google’ın Facebook’u alt etmek için ürettiği sosyal medya servisi Google + şu anda tüm mobil platformları kapsayan bir hizmet veriyor. Google kalitesi her yana sinmiş.

  7.Tumblr : Yıldızı gittikçe parlayan blog servisi Tumblr aracılığıyla fotoğraftan videoya, müzikten yazıya herşeyi paylaşmak mümkün. Modaya uyup kullanmaya paylaşın.
  8.Sygic: GPS Navigasyon : Ücretsiz navigasyon uygulaması. Güncellemeleride ücretsiz yapabiliyorsunuz ve haritaları telefona kayıt ettiği için çevirimdışı da kullanma olanağına sahipsiniz.

  9.Kies air : Wi-Fi teknolojisini kullanarak PC veya mobil internet tarayıcı üzerinden Cihazınıza kaydedilmiş içeriğini yönetmenize olanak sağlayan bir uygulamadır. Herhangi bir kablo bağlantısına gerek kalmadan, bir tarayıcı içerisinde multimedya aktarımı, müzik dinleme, PIMS yönetimi, kısa mesaj, dosya arama gibi farklı fonksiyonlarını kullanabilirsiniz.

  10.Tango Video Calls : Telefonunuzda ücretsiz görüntülü görüşmeler yapmak ve ÜCRETSİZ video mesajlar göndermenizi sağlar.


  samsung-galaxy-s3.jpg

  11.WhatsApp : Eğer SMS size yetmiyorsa WhatsApp kullanmayı deneyin. Mesajlar, resimleri ses ve video gönderebiliyorsunuz. Konum bilgisi bile paylaşıyorsunuz.

  12.Adobe Flash Player 11 : İnternet teknolojisinin hareketli görüntüleri oynatmak için web tabanlı uygulamarın ihtiyaç duyduğu medya oynatıcıdır. Zengin metin ve uygulama içerikli web uygulamalarını adobe flash player ile kolayca oynatabilir veya izleyebilirsiniz ayrıca filitre efektler ile daha gerçekçi görüntüler, 3 boyutlu efektleri görebilme, yazı ve görüntülerin meyda oynatıcısı olarak oynatabilme gibi oldukça yararlı kullanım özellikerine sahiptir.

  13.Facebook for Android : Açıklama yazmaya gerek yok

  14.Twitter : Aynı şekilde, herkes ne işe yaradığını biliyor.

  15.Adobe Reader : pdf formantındaki dosyaları acmak icin dir. genelde kitap dosyası olarak bilinir. Mesala her hangi bir yazılımın donanımın kullanma kılavuzu. ösym basvuru kitapcıkları v.s gibi türdeki dosyaları acmak icin bu kullanılır.

  16.YouTube : Ne desem ki, sadece video diyorum.

  17.Gmail : Kayıtlı olduğunuz gmail’den maillerinize bakabilirsiniz.

  18.Yandex Map

  19.Antivirus Free – AVG Mobilation

  20.MX Player : Oynatılan videoyu ekrandan kontrol edebiliyorsunuz. Dokunmatik ekrandan videoyu ileri-geri sarabilir, telefonun rengini kısıp-açabilir, ses düzeyini ayarlayabilir ve kilit seçeneği ile ekrana dokunsanız bile videoyu çıkabilecek aksiliklerden koruyabilirsiniz.

+ Yorum Gönder