+ Yorum Gönder
Slayt ve Ciddi Konular ve Guinness Rekorlar Kitabı Forumunda En Pörtlek Gözlü Kadın - İlginç Guinness Rekorları Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Hozukcan
  Devamlı Üye

  En Pörtlek Gözlü Kadın - İlginç Guinness Rekorları

  Pörtlek Gözlü Kadın resimleri  Pörtlek Gözlü Kadın resimleri.jpgPörtlek Gözlü Kadın.jpg

  Gözlerini 11 milimetre dışarı çıkararak Guinness Rekorlar Kitabı’na "Dünyanın En Pörtlek Gözü" unvanıyla giren Kim Goodman, yeni rekor denemesini Türkiye’de yapacak.

  Bir bankanın çek servisinde çalışan Chicago’lu iki çocuk annesi Kim Goodman, gözlerinin dışarı çıkabilme özelliğini 19 yaşında bir kaza sonucu fark etti. Ancak insanlar korkabilir düşüncesiyle 11 yıl boyunca bu özelliğini sakladı.

  Bir TV programında Goodman’ı gören Guinness yetkilileri, 1998’de Goodman’ı "en pörtlek göz" kategorisinde rekortmen olarak kitaba aldılar. Türkçesi İnfomag Yayıncılık tarafından ilk kez TÜYAP Kitap Fuarı’nda satışa sunulan Guinness World Records 2008 kitabının tanıtımı için Türkiye’ye gelen Kim Goodman, bugün saat 13.00’te fuardaki Guinness World Records standında kitap imzalayıp yeni rekor deneyecek.

  Guinness Rekorlar Kitabı'na giren Kim Goodman, boşanma arifesinde olduğunu belirterek, "Yeni evleneceğim kişi Türkiye'den olabilir" dedi.

  İnfomag Yayıncılık tarafından Türkçe olarak yayınlanan "2008 Guinnes Dünya Rekorları" kitabının tanıtımı için TÜYAP'taki kitap fuarına gelen Goodman, yine ilgi odağı oldu. Hayranlarına kısa bir şov yaptıktan sonra, kitap imzalayan Kim Goodman, "Uzun süre göz yuvalarını dışarı çıkartarak bakarsam, gözümde kanlanma oluyor. Buna rağmen gözlerime özel bir bakım uygulamıyorum. 41 yaşında, boşanma arifesindeyim. Yeni evleneceğim kişi Türkiye'den olabilir. Param yok ama şöhretim var" diye konuştu.

  Öte yandan, Kim Goodman'ı daha önce televizyondan izleyen hayranları, kendisini canlı olarak görmekten mutlu olduklarını belirtti. Gösteriyi izleyen küçük çocuklar, göz yuvalarının 11 milimetre dışarı fırlatırken izledikleri Goodman için "Çok heyecan verici" dedi
 2. Nesrin
  Devamlı Üye

  İnsanlar acayip acayip şeyler deneyerek hem insanları etkilemekte hemde ödül olarak guinnes rekorlar kitabına girmektedirler. Kim Goodman da bunlardan biridir. Kim Goodman gözlerini 11 milimetre çıkararak dünyanın en pörtlek gözlüsü olarak guiness rekorlar kitabına girmiştir.
+ Yorum Gönder


dünyanın en büyük gözlü kadını